Авторські статті

Українцям потрібно перестати ненавидіти свою державу, – блогер

Навчитися бачити реально зроблені на користь України справи, а не обіцянки, навчитися бачити справжніх українських державників, виділяти їх серед шахраїв і ворожої агентури – ось , чого не вистачає сьогодні українцям. Побачивши досягнення влади – суспільство має їх підтримати, зробити крок назустріч. Відповідальність і патріотизм влади повинні отримувати довіру і підтримку суспільства у відповідь. Про це у своєму блозі пише український журналіст Олександр Костюк.

На його думку, чинна вища політична влада України свої кроки до українського народу зробила. Ці кроки: зміцнення армії, співпраця з НАТО, Эвроассоція, безвіз, автокефалія, децентралізація, санкції на Москву, прибутковість держпідприємств, зменшення на порядок рівня корупції і багато інших промов. Людям пора вже побачити ці кроки. Зробити хоча б один крок назустріч владі.

Олександр Костюк пише, українцям пора вже почати грати за свою команду. Коли побачили якусь новину, яка обливає брудом вашу державу, вашого президента, ваші правоохоронні органи, не потрібно поспішати поширювати, не потрібно поспішати бризкати ненавистю, не потрібно поспішати кричати «і всі вони там крадуть», «і всі вони сміття». Може не всі? Потрібно хоча б просто зупинитися і подумати, а не вестися на емоцію, ворог любити чіпляти емоцією, вона вимикає розум. Потрібно, в першу чергу, оцінити джерело новини, її тональність. Зрештою, почитати про це з різних джерел. Це не так складно – не поспішати ненавидіти своїх, лише трохи подумати. Якщо не навчимося бачити, відрізняти державних політиків від ворожих агентів або шахраїв-популістів, варто мати свою державу?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України