Політика

Як тільки Трамп збирається налагодити відносини з Путіним, відразу щось відбувається

Те, що Дональд Трамп, президент США, хоче зустрітися з російським колегою Володимиром Путіним, – звичайна історія і світова практика, із-за цієї зустрічі нічого страшного не станеться.

Така думка прозвучала від Романа Цимбалюка, українського журналіста. За його словами, у будь-якому випадку, президенти ні про що не домовляться, хоча Трамп ще до обрання президентом США говорив, що хоче подружитися з Путіним. Після вступу на посаду він теж це повторював, і кожного разу після такої заяви що-небудь відбувалося.

«Одного разу він повторивши цю думку – і на наступний день ввів новий пакет санкцій. Потім сказав ще раз, що хоче порозумітися з Росією – на наступний день США завдали удару по російському угрупованні в Сирії. І ось він знову сказави, що хоче порозумітися з Путіним, і в рамках справи Скрипаля тут же з країни вислали 60 російських дипломатів», – зазначив Цимбалюк. Він підкреслив, що Трамп віддасть Україну Путіну відразу після того, як закриється з ним в кабінеті, і США не збираються міняти на щось Україну.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України