Верховна Рада проголосувала за заборону використання пальмової олії в кондитерських виробах

Всі кондитерські підприємства України використовують пальмову олію у виробництві продукції, закуповуючи її у великих кількостях, проте Верховна Рада проголосувала за заборону на використання цього продукту. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише журналіст Юрій Бутусов.

За його словами, пальмова олія дозволена в Америці та європейських країнах, а компанія «Дельта Вілмар» є найбільшим постачальником цього продукту в Україну. Основним покупцем є, природно, «Рошен». Тільки в Одеській області «Дельта Вілмар» інвестувала 300 мільйонів доларів у виробництво, а президент збирався приїхати до Одеси і брати участь у відкритті нового підприємства цієї компанії.

«Чи можна у зв’язку з вищевикладеним вважати сьогоднішнє голосування Ради в першому читанні за заборону пальмової олії в Україні антикондитерскою змовою? Ну не можна ж подумати, ніби більшість у Раді, такі солідні люди, домовилися віджати щось у імпортера масла, ну не може ж такого бути. Немає тут брудних інтриг виробників сирників?», – пише Бутусов.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Чому потрібно митися тільки раз в тиждень

Коли я був дитиною, то мився раз в тиждень. Батьки не були принциповими противниками гігієни, ...