Верховна Рада проголосувала за заборону використання пальмової олії в кондитерських виробах

Всі кондитерські підприємства України використовують пальмову олію у виробництві продукції, закуповуючи її у великих кількостях, проте Верховна Рада проголосувала за заборону на використання цього продукту. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише журналіст Юрій Бутусов.

За його словами, пальмова олія дозволена в Америці та європейських країнах, а компанія «Дельта Вілмар» є найбільшим постачальником цього продукту в Україну. Основним покупцем є, природно, «Рошен». Тільки в Одеській області «Дельта Вілмар» інвестувала 300 мільйонів доларів у виробництво, а президент збирався приїхати до Одеси і брати участь у відкритті нового підприємства цієї компанії.

«Чи можна у зв’язку з вищевикладеним вважати сьогоднішнє голосування Ради в першому читанні за заборону пальмової олії в Україні антикондитерскою змовою? Ну не можна ж подумати, ніби більшість у Раді, такі солідні люди, домовилися віджати щось у імпортера масла, ну не може ж такого бути. Немає тут брудних інтриг виробників сирників?», – пише Бутусов.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh