Авторські статті

Журналіст: цілком імовірно, що Трамп таки сторгувався і «Північний потік-2» буде заморожений

Врегулювання тарифних питань між ЄС і США, яке анонсував президент США Трамп цілком може прив’язуватися до «Північного потоку-2», а точніше до його заморожування на невизначений час. Про це у своєму блозі пише журналіст Юрій Луканов.

На його думку, «Північний потік-2» – це свідчення лицемірства старої Європи. Її військова структура НАТО оголошує на недавньому саміті Росію своїм ворогом і в той ж час Німеччина налагоджує з нею бізнес, який надасть Росії величезні кошти. Нехай ні у кого не виникають сумніви, що Москва використовує ці гроші зовсім не для мирного існування з іншими країнами.

Луканов пише, що, говорячи про «Північний потік-2» критикують Трампа мовляв, він діє не так і не тими методами. Тобто, відбувається підміна зрозуміти. Винна не Меркель і її лицемірні бізнес-посіпаки начебто Шредера, який на службі у «Газпрому», а, виходить, винен Трамп, який протистоїть їх діяльності «не тими методами. Ну, це у нього така дипломатія, яка відрізняється від традиційної. Він не вдається до півтону, а простодушно називає речі своїми іменами. Якщо це приносить успіх, то чому б не схвалювати таку політику американського президента.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України