Журналіст: цілком імовірно, що Трамп таки сторгувався і «Північний потік-2» буде заморожений

Врегулювання тарифних питань між ЄС і США, яке анонсував президент США Трамп цілком може прив’язуватися до «Північного потоку-2», а точніше до його заморожування на невизначений час. Про це у своєму блозі пише журналіст Юрій Луканов.

На його думку, «Північний потік-2» – це свідчення лицемірства старої Європи. Її військова структура НАТО оголошує на недавньому саміті Росію своїм ворогом і в той ж час Німеччина налагоджує з нею бізнес, який надасть Росії величезні кошти. Нехай ні у кого не виникають сумніви, що Москва використовує ці гроші зовсім не для мирного існування з іншими країнами.

Луканов пише, що, говорячи про «Північний потік-2» критикують Трампа мовляв, він діє не так і не тими методами. Тобто, відбувається підміна зрозуміти. Винна не Меркель і її лицемірні бізнес-посіпаки начебто Шредера, який на службі у «Газпрому», а, виходить, винен Трамп, який протистоїть їх діяльності «не тими методами. Ну, це у нього така дипломатія, яка відрізняється від традиційної. Він не вдається до півтону, а простодушно називає речі своїми іменами. Якщо це приносить успіх, то чому б не схвалювати таку політику американського президента.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh