ЄС|NATOАвторські статті

Американці розбомбили в Сирії порожні бетонні коробки

Американці, французи і британці завдали авіаударів по об’єктах у Сирії, які не являють ніякої цінності і не є важливими для країни. Така думка прозвучала від Юрія Мацарского, військового кореспондента, що працює в гарячих точках.

«Судячи з усього, у Вашингтоні дійсно поки що немає зрозумілої тактики дій. Так, вони пообіцяли довбанути і долбанули. Але при цьому шість днів вирішували, куди ж вдарити. Усюди про це кричали, допустили витік інформації про цілі удару. Це було зроблено, щоб звідти евакуювати росіян, цінних місцевих фахівців та обладнання. У підсумку в Сирії розбомбили лише порожні або напівпорожні бетонні коробки», – заявивши Мацарський.

За його словами, незважаючи на це, Росія може відреагувати вкрай жорстко і піде на загострення конфлікту, оскільки «Путін важкохвора людина, і на авіаудари по Сирії він може відповісти ударами по Україні». «Але я все ж не пов’язував б зараз ці два конфлікту. У Сирії у нього немає серйозних поразок. Атаку американців і їх союзників росіяни відіграли так, ніби вони перемогли: мовляв, ракети перехопили, все прекрасно, Дамаск радіє», – додав журналіст.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України