Живе серце може бути надруковано на 3D-принтері

Вчені запевняють, живе серце може бути надруковано на 3D-принтері. Більше того, воно буде виконувати всі необхідні функції і в стані прижитися в організмі людини.

Проведені вченими дослідження показують, що сучасні технології дозволяють займатися пересадкою серця, надрукованого за допомогою 3D-принтера. На даний момент експерименти проводилися тільки на мишах, але вони були успішні. Подібна практика показує, всі вдалі «новинки» спочатку тестують на гризунах, а тільки потім на людях.

Технологію 3D-друку серця використають і в інших цілях, наприклад, для підготовки складних операцій на цьому органі. За допомогою принтера роздруковують модель, на якій медики відпрацьовують всі можливі варіанти перебігу хірургічного втручання і тільки потім приступають до реальної практики. Цей підхід дозволяє уникнути помилок, які можуть стати смертельними.

Крім того, вчені запевняють, мова йде не тільки про серце, але і про інші органи, але з ними справи йдуть складніше. Їх склад і структура куди більш специфічна ніж у головного органу людини, який займається перекачуванням крові.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 + 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh