В Івано-Франківську відбувся марш про заборону абортів та захист життя

«Тільки Бог має право давати і забирати життя», «Спадок Господній – діти» – такі та інші плакати 14 травня кількасот франківців винесли із собою, йдучи центральною частиною міста маршем «За життя та сімейні цінності».

Мирослав Возняк, представник громадської організації «Івано-Франківський християнський рух за життя», наголосив, що марш проводиться кілька років поспіль у різних містах України.

“В нас кількість населення катастрофічно падає. За офіційною статистикою в Україні 7 млн дітей тоді, як на початку незалежності було 14 мільйонів. Треба захистити українську сім’ю”, – сказав п. Мирослав.

Серед іншого, активіст переконує, що марш не має на меті принизити чиїсь ідеали, але лише виступити за те, що є одвічною прерогативою Бога. «Йдучи маршем ми не виступаємо проти чогось, ми виступаємо ЗА: життя та сімейні цінності», – пояснює він.

Колона зібралась біля драмтеатру о 15.00 та пройшла за маршрутом Незалежності – Вічевий майдан – Архікатедральний Собор до Площі Ратуші. На початку несли ікону Матері Божої Гваделупської, потім велику дерев’яну вервицю, а тоді йшли священики на чолі з Преосвященним Владикою Йосафатом Мощичем, влада та кілька сотень франківців.

Учасник руху Павло говорить, що вже вдруге бере участь у подібній акції і переконаний, що рано чи пізно ефект обов’язково буде. «Цей марш є таким пробудженням людської свідомості. Ми не можемо називати себе християнами і толерувати пропаганду та культ смерті через аборти чи евтаназію», – говорить чоловік.

Останньою зупинкою руху став Вічевий майдан. Там зі сцени до громади промовив Владика Йосафат, п. Руслан Марцінків – Голова міста та інші поважні особистості. Серед тих, хто мав слово, був також і прп. о. Йосафат Бойко, ВС. Він, власне, щойно повернувся з Фатіми (Португалія), де в ці дні відбуваються великі святкування з нагоди 100-ліття об’явлень там Божої Матері.

«Дуже символічно, що в нас сьогодні на сцені є два прапори: наші рідний – України та Європейського Союзу. Це засвідчує те, що Івано-Франківськ справді прагне бути тим європейським містом, а наш сьогоднішній похід показує ще й те, що ми хочемо бути – Христовим містом», – сказав отець.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. Анонім

    Дибіли..

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh