Авторські статті

«Жителям інших регіонів буде наука»: окупанти «ДНР» відправили отримувати зарплату в Україну

Не секрет, що Україна втратила контроль над шахтами, розташованими на захоплених проросійськими терористами «ДНР» і «ЛНР». А самопроголошені «влади» квазіреспублік не сильно хвилювалися за стан шахт і за гірників, що залишилися працювати на непідконтрольних Києву територіях. І коли працівники шахт «ДНР» спробували отримати заборгованість по зарплаті 2017 рік, бойовики їх відправили в Україну, передає Голос українською.

«Шахтоуправління відповідають, що за грошима людям треба звертатися до українських юрособам, незважаючи на те, що в 2017 році «ДНРовці» вже давно контролювали територію і постачання вугілля», – заявив журналіст Денис Казанський у своєму Telegram-каналі, додавши, що це приклад для тих, хто вірить у підтримку Кремля.

«Відмінна виходила «народна республіка». Це стане наукою жителям інших регіонів, щоб на цьому прикладі бачили, чим закінчується поява провокаторів, які закликають до різного роду референдумів», – зазначив журналіст. Варто нагадати, що працівники шахт, розташованих на українській території, також мають намір протестувати у зв’язку із заборгованістю по зарплаті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України