Авторські статтіТехно

Жителі Кіпру помітили НЛО фіолетового кольору: подібний об’єкт бачили в США

НЛО незвичайного фіолетового кольору було зафіксовано в небі над Кіпром. Про це повідомляють місцеві ЗМІ. За їх даними, 4 січня, чоловік, який займається вивченням НЛО, помітив у небі над узбережжям незвичайні фіолетове світіння. Уфолог відобразив знімки на своєму сайті. На кадрах видно, як літаюча тарілка рухається уздовж лінії берега, і через кілька хвилин зникає. Місцеві жителі повідомили, що над прибережною лінією неодноразово помічали непізнані літаючі об’єкти, тому ця інформація їх не здивувала.

За два дні до цього очевидці також повідомили, що помітили в небі дивний об’єкт трикутної форми. В цей день, в столиці Кіпру Нікосії, проходив парад запалених ліхтарів і увагу місцевих жителів була спрямована в небо. Коли безліч повітряних запалених ліхтарів піднялися в повітря, увагу очевидців привернув один об’єкт, не схожий на інші. Він рухався швидше і мав великі розміри. Коли ліхтарі звільнили простір в небі, обєкт опустився нижче і почав випромінювати яскраве червоне світло. Це дозволило очевидцям розглянути, що він має трикутну форму. На думку очевидців, джерело світла нагадував фариі на задній частині якогось транспорту. НЛО пробуло в небі кілька секунд, потім набравши швидкість зникло.

НЛО фіолетового кольору раніше також було помічено в небі над США. У листопаді 2017 року жителі Лонг-Айленда повідомили, що помітили фіолетову смугу світла, що виходить з висоти. Більш уважні американці розповіли, що фіолетовий світло виходив з дивних об’єктів білого кольору. Таких тарілок нарахували в кількості чотирьох штук.

Вчені взялися за детальніше вивчення знімків, зроблених жителями США. Фахівці прийшли до висновку, що фіолетові світло не має природного походження, до того ж на землі не було знайдено ніяких джерел світла на зазначеній очевидцями території, тому цілком можливо, що це були кораблі прибульців. Піднявши архівні записи, уфологи з’ясували, що дивні об’єкти з фіолетовим випромінюванням були помічені в липні 2017 року в штаті Вірджинія. Близько дев’ятої вечора жінка побачила у небі вогні, розташовані у вигляді трикутника. Обєкт  випромінював фіолетовий світло, він пробув у небі кілька секунд і зник.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України