Авторські статтіТехно

Житель Австралії зайняв чергу за Tesla Model 3 за 2 дні до початку продажів

Австралієць, який проживає в Сіднеї, зайняв чергу за новим автомобілем Tesla Model 3 за два дні до старту продажів. Чоловік перший в черзі і проводить час на вулиці за спеціальними огорожами, сидячи на кріслі і читаючи книгу.

Житель Австралії Андреас Стівенс зайняв в Сіднеї чергу на покупку нової моделі автомобіля Tesla Model 3 за кілька днів до старту продажів. Стівенса обгородили співробітники автосалону і всіляко допомагають йому в очікуванні. З собою австралієць взяв тільки рюкзак, розкладне крісло і книжку керівника бренду машини Ілона Маска.

Незважаючи на те, що замовити авто можна з 1 квітня в режимі онлайн, а в автосалон можна приїхати вже 31 березня, Андреас вирішив стати дійсно першим покупцем. Чоловіка не бентежить той факт, що розробники не розкрили жодного дизайну авто ні його вартість. За приблизними даними, в США нова модель буде варіюватися в ціні 30 тисяч американських доларів, сам Стівенсон вважає, що в Австралії вартість становитиме від 80 до 90 тисяч австралійських доларів, що в еквіваленті американського долара буде близько 60-70 тисяч.

Працівники автосалону піклуються про відданого покупця і навіть дозволили покататися на Tesla Model S. Сам Андреас Стівенс є власником 22-річної Toyota Corolla і ніколи не був великим автоаматором, інтерес до нової моделі електромобіля пробудив його син, який не припиняючи говорив про майбутню презентацію.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України