Вчені знайшли найкориснішу дієту

Вивчивши раціон харчування різних верств населення Великобританії часів вікторіанської епохи, дослідники прийшли до висновку, що найбільш корисний раціон був у бідних сільських жителів.

Група вчених з Університету Лестера під керівництвом Пітера Грівза вивчила раціон різних груп населення Великобританії в 19 столітті і прийшла до цікавих висновків, пишуть Факти. Раціон бідних селян дозволяв краще зберігати здоров’я і продовжував життя в порівнянні з міськими жителями. Дослідження показало, що вживання простих продуктів, таких як свіжі овочі, зернові, молоко, риба і трохи м’яса, – найкращий рецепт здоров’я.

Селяни вікторіанської епохи, які були вимушені харчуватися просто, як з’ясувалося, харчувалися дуже правильно, тому що найчастіше їм платили не грошима, а їжею. Міські жителі мали набагато більший вибір, що в підсумку і призвело до зниження якості харчування.

Згідно з кулінарною книгою Естер Коплі 1849 року, основу раціону селян становили такі страви, як картопляний пиріг, вівсяна каша і тушковані яловичі щоки.

Дослідники порівнюють раціон сільських жителів тих часів із сучасною Середземноморської дієтою, основу якої якраз складають свіжі овочі і фрукти, зернові і бобові, риба, трохи м’яса, молоко і сир.

Раніше вчені встановили, що Середземноморська дієта виявилася більш корисною для багатих і освічених: при одному і тому ж типі харчування менш забезпечені верстви населення піддаються більшому ризику серцево-судинних захворювань.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh