Життя

Жіноча енергія коштує дорого

…і вважає чоловічі вчинки в свою адресу рівноцінним обміном.

Женская энергия стоит дорого

У однієї гарної молодої жінки є чоловік. У них любов. У всякому разі, всі слова сказані й обіцянки дані. Є, напевно, і якісь дії, але про них жінці не відомо. Він вирішує все сам. За його словами. Що саме “все”, залишається за кадром. Ремонт вона робить сама. Про свої проблеми на роботі розповідає подружкам, тому що у нього більш важливі проблеми і він може бути недосяжний для зв’язку.

Про те, чого вона потребує, її не питають, як і не допомагають, тому що у жінки не може бути серйозних неприємностей, на його думку. Зате він щедро дає обіцянки показати справжню любов і дбайливе ставлення, коли нарешті з усім розбереться. Вона чекає цього світлого моменту.

Десь живе інша хороша і розумна жінка. У неї теж є стосунки з чоловіком. А ще у неї є двоє дітей-підлітків і колишній чоловік, який здобуває квартиру та інші матеріальні блага. З тим чоловіком у цієї жінки серйозні стосунки.

Настільки серйозні, що він навіть зголосився допомогти відремонтувати її машину з якимось рядовим ремонтом типом заміни масла і фільтрів. Коли виявилося, що платити доведеться йому, запал допомоги згас. В покупці ліжка, на якому вони зараз сплять, він теж участі не брав. Вона як і раніше з ним зустрічається.

Є ще одна, напевно, не дуже гарна жінка (так думали оточуючі), тому що у неї немає чоловіка, тобто такого, якого можна було б зарахувати за чоловіка для постійних відносин. Зате у неї є друзі-чоловіки, з якими у неї немає “любові” і немає сексу.

Немає слів, немає обіцянок, немає світлого майбутнього. Є тільки теплі й ніжне сьогодення. Один з них займався ремонтом її машини, інший — дав грошей у борг на квартиру і керував робітниками під час ремонту, третій штовхає її бізнес, зводячи з потрібними людьми.

Що вона дає взамін? Я не знаю. Вважаю, що дає те, що їм необхідно. Можливо, “поговорити по душах”, можливо, ростити значимість, можливо, дає відсутнє тепло і увагу. Чому їм цього вистачає? Тому що вона сама це цінує. Тому що вона впевнена, що її жіноча енергія коштує дорого і вважає чоловічі вчинки в свою адресу рівноцінним обміном.

Або, може бути, тому, що не прив’язана до  результату… Їй ніхто з них не потрібен настільки, щоб терпіти все і прощати всяке.

Скоріше за все, вона просто знає, що того самого єдиного треба вибирати, а не прив’язуватися до першого, хто сказавши: “Люблю”.

Ну, а чому перші випадки такі, ви вже самі зрозуміли. Зрозуміли?

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України