Новини з Австрії

В Австрії жінка здала знайдений у лісі мішок з грошима в поліцію

У середу ввечері 5 серпня 26-річна жінка знайшла пакет для сміття, повний готівкових грошів, у лісовому масиві поруч із Оттнанг-ам-Хаусрук (район Фьоклабрук) і принесла його в поліцію

Поліція розказала у пятницю, що в поліетиленовому пакеті була денна виручка з ресторану в розмірі 16 000 євро. Він був покладений 28-річним хлопцем поряд з автомобілем і забутий. Чоловік ненадовго зупинився у своїй машині, щоб перемістити якісь предмети і поставивши мішок з грошима поруч з автомобілем. Потім чоловік сів в автомобіль і поїхав, забувши про гроші.

Через деякий час 26-річна дівчина проїжджала повз цього місця і побачила пластиковий пакет поруч з дорогою. Жінка зупинила свою машину, щоб забрати сміття, який, ймовірно, був незаконно викинутий, щоб правильно його утилізувати. Коли вона підняла мішок, вона помітила, що він повний монет і банкнот. Чесна дівчина принесла пакет з грошима в поліцейську ділянку Феклабрука.

В той час 28-річний чоловік помітив відсутність грошей і заявив про це в поліцію. В присутності дівчини забуті гроші були повернені чоловікові.

За матеріалами:https://www.gmx.at/
Фото: APA/APA (Archiv)/LUKAS HUTER

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.