В Австрії жінка здала знайдений у лісі мішок з грошима в поліцію

У середу ввечері 5 серпня 26-річна жінка знайшла пакет для сміття, повний готівкових грошів, у лісовому масиві поруч із Оттнанг-ам-Хаусрук (район Фьоклабрук) і принесла його в поліцію

Поліція розказала у пятницю, що в поліетиленовому пакеті була денна виручка з ресторану в розмірі 16 000 євро. Він був покладений 28-річним хлопцем поряд з автомобілем і забутий. Чоловік ненадовго зупинився у своїй машині, щоб перемістити якісь предмети і поставивши мішок з грошима поруч з автомобілем. Потім чоловік сів в автомобіль і поїхав, забувши про гроші.

Через деякий час 26-річна дівчина проїжджала повз цього місця і побачила пластиковий пакет поруч з дорогою. Жінка зупинила свою машину, щоб забрати сміття, який, ймовірно, був незаконно викинутий, щоб правильно його утилізувати. Коли вона підняла мішок, вона помітила, що він повний монет і банкнот. Чесна дівчина принесла пакет з грошима в поліцейську ділянку Феклабрука.

В той час 28-річний чоловік помітив відсутність грошей і заявив про це в поліцію. В присутності дівчини забуті гроші були повернені чоловікові.

За матеріалами:https://www.gmx.at/
Фото: APA/APA (Archiv)/LUKAS HUTER

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh