Авторські статтіДуховне

Життя жінки в Пакистані під загрозою через віросповідання

В пакистанській провінції Пенджаб жінка, котра вирішила навернутись з ісламу в християнство, отримала погрози смерті, тому тепер була змушена втікати разом з усією сім’єю.

Як розповів християнський захисник в Пакистані Сардар Муштак Ґілл, група екстремістів хоче стратити жінку, її чоловіка та двох дітей. Жінка зараз вагітна третьою дитиною. Вперше жінка отримала погрози від своєї родини, коли вирішила одружитись із християнином.

Конституція Пакистану не передбачає покарання за «віровідступництво», однак карає за богохульство. Віровідступництво (яке є кримінальним правопорушенням, що карається смертю в Афганістані, Ірані, Малайзії, Мальдівах, Мавританії, Нігерії, Катарі, Саудівській Аравії, Сомалі, Судані, Арабських Еміратах та Ємені) карається відповідно до ісламських законів перед федеральними шаріатськими судами.

У 2007 році в Пакистані пропонували запровадити закон, який би карав за віровідступництво: смертну кару для чоловіків і довічне ув’язнення для жінок. Однак, у парламенті відхилили цю пропозицію.

Як розповідають місцеві священики, є багато молодих мусульман, які хочуть прийняти християнство, але, якби вони зробили це відкрито, то кожен мусульманин міг би вважати за своє право їх вбити. Тому є багато так званих «крипто-християн», які таємно навертаються і практикують віру в Христа, інформує Agenzia Fides.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України