Жінка, яка страждає агорафобією, стала сенсацією в Instagram, куди вона викладає скріншоти своїх віртуальних подорожей по Google Maps

Тривожний розлад може настільки змусити людину боятися зовнішнього світу, що звичайний похід в магазин може стати жахливою проблемою. Для Джекі Кенні з Нової Зеландії, яка живе в Лондоні і страждає від агорафобії, цей психічний недуг став причиною того, що їй довелося попрощатися з мрією про подорожі по світу, а також фотографуванням прекрасних пейзажів.

Але все не так сумно… Якось Джекі відкрила для себе Google Maps і виявила легкий спосіб дослідження далеких ділянок землі, таких як Монголія, Чилі і Сенегал, без виходу з дому.

1. Тривожний розлад може настільки змусити людину боятися зовнішнього світу, що звичайний похід в магазин може стати жахливою проблемою.

2. Для Джекі Кенні з Нової Зеландії, яка живе в Лондоні і страждає від агорафобії, цей психічний недуг ставши причиною того, що їй довелося попрощатися з мрією про подорожі по світу, а також фотографуванням прекрасних видів.

3. Але все не так сумно…

4. Одного разу Джекі відкрила для себе Google Maps і виявила легкий спосіб дослідження далеких ділянок землі, таких як Монголія, Чилі і Сенегал, без виходу з дому.

5. “Чим більше я подорожувала, тим більше знаходила сцени, які начебто були вирвані з дивною і експансивної паралельної всесвіту”, — написала Джекі у своєму блозі Google.

6. “Я зіткнулася з віддаленими містами і запорошеними пейзажами, яскравими архітектурними перлинами і невідомими людьми, які застигли у часі”.

7. Кожен раз, як тільки Джекі знаходить ті, що її надихає, вона робить скріншот і редагує фотографію, щоб показати справжню красу.

8. Після чого оброблений знімок вона викладає на своїй сторінці в Instagram, яка називається “Agoraphobic Traveller”.

9. Створюючи свої знімки, які отримали величезну популярність в Мережі, Джекі змогла залучити до свого Инстаграму увагу понад 80 тис. передплатників.

10. Їй також вдалося об’єднання єднатися з Google, щоб здійснити свою сміливу подорож в Нью-Йорк.

11. Там вона заснувала виставку своїх робіт, довівши тим самим, що можливо все, головне – мати мрію, працювати над собою і тоді все вийде.

12. А що ви думаєте про роботах Джекі?

13. Занадто прості?

14. Або прекрасні й загадкові?

15. Оставляйет свою думку в коментарях.

16. Бонус: Відео про Джекі.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh