Фотогалерея

Жінка, яка страждає агорафобією, стала сенсацією в Instagram, куди вона викладає скріншоти своїх віртуальних подорожей по Google Maps

Тривожний розлад може настільки змусити людину боятися зовнішнього світу, що звичайний похід в магазин може стати жахливою проблемою. Для Джекі Кенні з Нової Зеландії, яка живе в Лондоні і страждає від агорафобії, цей психічний недуг став причиною того, що їй довелося попрощатися з мрією про подорожі по світу, а також фотографуванням прекрасних пейзажів.

Але все не так сумно… Якось Джекі відкрила для себе Google Maps і виявила легкий спосіб дослідження далеких ділянок землі, таких як Монголія, Чилі і Сенегал, без виходу з дому.

1. Тривожний розлад може настільки змусити людину боятися зовнішнього світу, що звичайний похід в магазин може стати жахливою проблемою.

2. Для Джекі Кенні з Нової Зеландії, яка живе в Лондоні і страждає від агорафобії, цей психічний недуг ставши причиною того, що їй довелося попрощатися з мрією про подорожі по світу, а також фотографуванням прекрасних видів.

3. Але все не так сумно…

4. Одного разу Джекі відкрила для себе Google Maps і виявила легкий спосіб дослідження далеких ділянок землі, таких як Монголія, Чилі і Сенегал, без виходу з дому.

5. “Чим більше я подорожувала, тим більше знаходила сцени, які начебто були вирвані з дивною і експансивної паралельної всесвіту”, — написала Джекі у своєму блозі Google.

6. “Я зіткнулася з віддаленими містами і запорошеними пейзажами, яскравими архітектурними перлинами і невідомими людьми, які застигли у часі”.

7. Кожен раз, як тільки Джекі знаходить ті, що її надихає, вона робить скріншот і редагує фотографію, щоб показати справжню красу.

8. Після чого оброблений знімок вона викладає на своїй сторінці в Instagram, яка називається “Agoraphobic Traveller”.

9. Створюючи свої знімки, які отримали величезну популярність в Мережі, Джекі змогла залучити до свого Инстаграму увагу понад 80 тис. передплатників.

10. Їй також вдалося об’єднання єднатися з Google, щоб здійснити свою сміливу подорож в Нью-Йорк.

11. Там вона заснувала виставку своїх робіт, довівши тим самим, що можливо все, головне – мати мрію, працювати над собою і тоді все вийде.

12. А що ви думаєте про роботах Джекі?

13. Занадто прості?

14. Або прекрасні й загадкові?

15. Оставляйет свою думку в коментарях.

16. Бонус: Відео про Джекі.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України