Жінка, до якої нестерпно сильно хочеться торкатися

Перегнути з почуттями не можливо, так само, як і неможливо контролювати справжню пристрасть.

Той, хто має досвід таких емоцій ніколи не погодиться на нудну копію, який би  хороший чоловік не сидів навпроти.

Знаєш, спілкування з нею трохи не звичайне. Просто вона з тих людей, з тих жінок, кого при знайомстві хочеться відразу посадити поруч з собою на березі, накинути їй на плечі плед, обійняти і більше ніколи не відпускати. Її нестерпно хочеться чіпати. З нею важко просто спілкуватися, перебуваючи між містами, і, особливо, між різними країнами. Тому й почуття вона викликає змішані, тваринні інстинкти в переміж з інтелектом. Як не крути, хороший секс становить 70% хороших відносин, а вже потім йде комфорт, побут і всякого роду прісна “срань”.

Тому якщо секс так собі, то не треба плекати ілюзій, мовляв що-небудь налагодиться, зміниться, так як погоджуючись на цей мінімум ти заздалегідь прирікаєш себе на розставання, просто відкладаючи його на потім. Свою людину видно відразу і його незмінно хочеться спробувати на смак, а що ще залишається, коли ні про що інше думати ти взагалі не в силах. І як це в підсумку виглядає, пам”ятаєш? «Давай приїду до тебе, подивимося який-небудь новий фільм.» «Ага, давай!» «Який нахрен фільм!» — вважаєш ти і вже в передпокої допомагаєш їй зняти куртку, футболку, і все інше.

Пристрасть і хімія стали для багатьох якоюсь рідкістю, а дурні і зовсім бачать в цьому первісність. А адже це такий кайф, дивитися на людину і відчувати, як від одного погляду приємно зводить м’язи на ногах, а від одного дотику зупиняється час, даруючи тобі ілюзію нескінченного щастя і внутрішньої гармонії. Саме так і виглядає в моїх очах хімія, на відміну від того, чого нас так наполегливо вчили в школі. «Бережіть в собі людину», — говорив Чехов, а я скажу: «Не втрачайте  себе.»

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh