Життя

Жінка, до якої нестерпно сильно хочеться торкатися

Перегнути з почуттями не можливо, так само, як і неможливо контролювати справжню пристрасть.

Женщина к которой невыносимо сильно хочется прикасаться

Той, хто має досвід таких емоцій ніколи не погодиться на нудну копію, який би  хороший чоловік не сидів навпроти.

Знаєш, спілкування з нею трохи не звичайне. Просто вона з тих людей, з тих жінок, кого при знайомстві хочеться відразу посадити поруч з собою на березі, накинути їй на плечі плед, обійняти і більше ніколи не відпускати. Її нестерпно хочеться чіпати. З нею важко просто спілкуватися, перебуваючи між містами, і, особливо, між різними країнами. Тому й почуття вона викликає змішані, тваринні інстинкти в переміж з інтелектом. Як не крути, хороший секс становить 70% хороших відносин, а вже потім йде комфорт, побут і всякого роду прісна “срань”.

Тому якщо секс так собі, то не треба плекати ілюзій, мовляв що-небудь налагодиться, зміниться, так як погоджуючись на цей мінімум ти заздалегідь прирікаєш себе на розставання, просто відкладаючи його на потім. Свою людину видно відразу і його незмінно хочеться спробувати на смак, а що ще залишається, коли ні про що інше думати ти взагалі не в силах. І як це в підсумку виглядає, пам”ятаєш? «Давай приїду до тебе, подивимося який-небудь новий фільм.» «Ага, давай!» «Який нахрен фільм!» — вважаєш ти і вже в передпокої допомагаєш їй зняти куртку, футболку, і все інше.

Пристрасть і хімія стали для багатьох якоюсь рідкістю, а дурні і зовсім бачать в цьому первісність. А адже це такий кайф, дивитися на людину і відчувати, як від одного погляду приємно зводить м’язи на ногах, а від одного дотику зупиняється час, даруючи тобі ілюзію нескінченного щастя і внутрішньої гармонії. Саме так і виглядає в моїх очах хімія, на відміну від того, чого нас так наполегливо вчили в школі. «Бережіть в собі людину», — говорив Чехов, а я скажу: «Не втрачайте  себе.»

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.