Політика

Європейські двері для України відкриваються польським ключем, – посол

Дуже багато європейських дверей для України відкриваються польським ключем. У цьому переконаний Надзвичайний і Повноважний Посол України в Польщі Маркіян Мальський.

Маркіян Мальський

«Як ні одна європейська держава, Польща твердо відстоює наші проєвропейські інтереси», – сказав посол на урочистій академії з нагоди відкриття ХХ Форуму видавців у Львові 11 вересня.

«Форум давно став помітним міжнародним явищем на континенті. Форум, який свідчить, що неформальна публічна народна дипломатія робить часом далеко не менше, а часом більше, як офіційні дипломати. Символічно, що почесною країною-гостем на цьогорічному форумі є Польща – давній та надійний наш партнер», – сказав Маркіян Мальський.

Як інформував ZAXID.NET, 11 вересня увечері у Львові пройшла урочиста академія з нагоди відкриття ХХ Форуму видавців. 12 вересня у місті на багатьох майданчиках презентуватимуть нові книги, письменники роздаватимуть автографи, експерти говоритимуть про майбутнє книговидання, переклади тощо. На урочистості до Львова з’їхались польські та українські дипломати, а також письменники та поети з різних країн світу.

Зазначимо, цього року організатори склали масштабну програму ХХ Форуму видавців у Львові. Зокрема, своєрідним неофіційним стартом форуму стала лекція Зиґмунта Баумана, всесвітньо відомого соціолога та філософа, під назвою «Невелике доповнення до довгої історії соціальної історії часу».

ZAXID.NET

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.