Євромайдан, 10 грудня. Готуйтеся до довгої боротьби!

Відсьогодні на Майдані відбуваються заняття відкритого університету, а громадськість починає кампанію по залученню добровольців з Києва для роботи вночі. Центр міста продовжує бути місцем, де народжується нова Україна.

Потрібно готуватися до довгої боротьби – зараз інтенсивно завершується де-легітимізація влади, однак потрібно ще більш широко запускати інший процес – поступове послаблення “стовпів режиму”.

 

В наших умовах головними стовпами є “силовики” та бюрократичний апарат. Тому варто розуміти, що кожна велика акція протесту, кожен день роботи Євромайдану допомагає показати їм що влада – це не моноліт, а лише хистка конструкція з декількох тисяч людей, яким необхідно щодня показувати приклади відмови від співпраці. Навіть непряма непокора, легке саботування наказів, – не говорячи вже про публічні сміливі заяви і вихід у відставку – наближає момент коли владний механізм остаточно почне буксувати. Для цього потрібно підтримувати Євромайдан.

Наразі один із заходів – це ширше залучення киян – які можуть відпочивати вдома – на чергування вночі, щоби дати можливість відпочинку для всіх, хто перебуває на Євромайдані постійно.

Зараз цим зайнялася одна з груп, що створюють Майдан – “Громадський сектор”. Редакція сайту Тексти також по мірі сил допомагає цьому процесу. Тому ми закликаємо, просимо наших читачів-киян записуватися на нічне чергування у цій формі. З вами будуть працювати координатори, які повідомлять про найбільш необхідний у кожний конкретний день тип допомоги.

Найближчими днями ми плануємо провести зустріч редакційної групи сайту Тексти на Майдані, вночі. Після годинного спілкування, пропонуємо йти разом допомагати Євромайдану.

Також, відсьогодні розпочав роботу Вільний Університет Майдану – приходьте, слухайте, думайте – а головне, знайомтесь один із одним!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen − 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh