Єврокомісія вимагає скасувати прикордонний контроль всередині Шенгену

Єврокомісар з питань міграції Дімітріс Аврамопулос наполягає на припиненні перевірок документів на внутрішніх кордонах країн, що входять в Шенген.

«Шенгенська угода — одне з головних досягнення європейської цивілізації. Шенген повинен повернутися до нормального функціонування як можна швидше. «Фортеця Європа» нам не потрібна», — цитує його слова Німецька хвиля.

Дімітріс Аврамопулос має намір запропонувати державам ЄС альтернативні заходи щодо дотримання міграційного законодавства і боротьби з міграційним кризою.

Нині прикордонний контроль на внутрішніх кордонах здійснюють Австрія і Німеччина, перевірки документів на кордоні проводять і у Франції, Угорщині, Данії, Швеції і Норвегії.

Як вже повідомляв «Празький Експрес», на початку липня прем’єр-міністр Чехії Андрій Бабиш прокоментував можливість появи нового шляху для нелегалів через Болгарію, Румунію, Україну та Словаччину: «Це лише припущення. Прем’єр Болгарії говорив про закриття південного кордону. У будь-якому випадку, якщо буде ймовірність, що нова траса пройде через Чехію, то ми відновимо прикордонний контроль. Це стосується і чесько-словацького кордону. У нас вистачить людей для цього. Але я не думаю, що до цього дійде».

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh