Авторські статтіДіаспора

Єврокомісія вимагає скасувати прикордонний контроль всередині Шенгену

Єврокомісар з питань міграції Дімітріс Аврамопулос наполягає на припиненні перевірок документів на внутрішніх кордонах країн, що входять в Шенген.

«Шенгенська угода — одне з головних досягнення європейської цивілізації. Шенген повинен повернутися до нормального функціонування як можна швидше. «Фортеця Європа» нам не потрібна», — цитує його слова Німецька хвиля.

Дімітріс Аврамопулос має намір запропонувати державам ЄС альтернативні заходи щодо дотримання міграційного законодавства і боротьби з міграційним кризою.

Нині прикордонний контроль на внутрішніх кордонах здійснюють Австрія і Німеччина, перевірки документів на кордоні проводять і у Франції, Угорщині, Данії, Швеції і Норвегії.

Як вже повідомляв «Празький Експрес», на початку липня прем’єр-міністр Чехії Андрій Бабиш прокоментував можливість появи нового шляху для нелегалів через Болгарію, Румунію, Україну та Словаччину: «Це лише припущення. Прем’єр Болгарії говорив про закриття південного кордону. У будь-якому випадку, якщо буде ймовірність, що нова траса пройде через Чехію, то ми відновимо прикордонний контроль. Це стосується і чесько-словацького кордону. У нас вистачить людей для цього. Але я не думаю, що до цього дійде».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України