Євродепутати просять надати Україні безвізовий режим

Депутати всіх найбільших політичних груп Європейського парламенту звернулися із закликом надати Україні безвізовий режим з ЄС на Ризькому саміті «Східного партнерства» 21-22 травня. Про це інформує Joinfo.ua.

Лист, адресатом якого є президент Європейської Ради Дональд Туск, датований 30 березня, підписали: від лібералів – Пятрас Аушрявічюс, від «зелених» – Ребекка Хармс, від народників – Андрій Пленкович і Міхал Боні, від альянсу соціалістів і демократів – Ана Гомес і від консерваторів – Марк Денесмакер.

“Ми переконані, що повинні бути визнані зусилля української влади, спрямовані на проведення реформ, а Ризький саміт повинен послати потужний сигнал солідарності і підтримки українському народу. Надання Україні на Ризькому саміті безвізового режиму і є саме тим сигналом”, – йдеться в листі.

Євродепутати наголосили, що питання про надання Україні безвізового режиму має політичне значення.

“Ми хочемо висловити переконання, що це питання не може розглядатися як техне. Його політичне значення є величезним”, – зазначають депутати ЄП.

У зв’язку з цим європарламентарі сподіваються, що майже двох місяців, які залишилися до саміту, буде достатньо для того, щоб «прийти до правильного політичного рішення, яке необхідно для того, щоб зробити Ризький саміт важливим внеском для забезпечення більш єдиної, стабільної і відкритої Європи ».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh