Авторські статті

ЄС вантажить танки на українські літаки. (Фото)

Росія в паніці: ЄС вантажить танки на українські літаки (фото)

Сьогодні чеський сайт Planes.cz, що займається відстеженням і фотографуванням рейсів і літаків транспортної авіації, опублікував знімки навантаження на український літак Ан-225 «Мрія» чотирьох танків, імовірно Т-72, передають Патріоти України.

Портал займається фотографуванням, відстеженням і обговоренням перевезень транспортної авіації. Знімки зроблені в місті Острава.

Відзначено, що фото зроблені в січні 2015-ого. На фото український Ан-225 з реєстраційним номером UR-82060. Новина вже неабияк занепокоїла російську сторону, тим більше що про кількість та види наданих озброєнь Кремлю повідомляти ніхто не збирається.

Жодних офіційних заяв з приводу отримання танків Києвом в Україні не надавали. Навіть якщо припустити, що Прага продає або надає безкоштовно Києву лише техніку радянських зразків, це неабияка допомога українцям. Адже з Росією як в кількості так і якості озброєнь Україні наразі тягатися важко.

Слід також зазначити наступне. Виходячи з можливостей українського ВПК, а також кількості бронетехніки, Київ навряд у Праги купує танки. Це або дарунок, або продаж за символічну ціну.

Нагадаємо, що керівництво НАТО та ЄС роз’язало країнам-учасницям руки для постачання озброєнь Україні задля захисту від російської агресії. Особливо турбує Кремль вірогідність постачання новітньої високоточної зброї, що суттєво ускладнить становище російсько-терористичних військ на Донбасі.

За певними даними дещо з такоє зброї було доставлено в Україну ще в 2014 році. При цьому варто зазначити, що той обсяг і різноманіття високоточної зброї, котрі Київ потребує щоб зробити неможливою подальшу агресію Москви, можуть надати лише Сполучені Штати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

2 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.