ЄС вантажить танки на українські літаки. (Фото)

Росія в паніці: ЄС вантажить танки на українські літаки (фото)

Сьогодні чеський сайт Planes.cz, що займається відстеженням і фотографуванням рейсів і літаків транспортної авіації, опублікував знімки навантаження на український літак Ан-225 «Мрія» чотирьох танків, імовірно Т-72, передають Патріоти України.

Портал займається фотографуванням, відстеженням і обговоренням перевезень транспортної авіації. Знімки зроблені в місті Острава.

Відзначено, що фото зроблені в січні 2015-ого. На фото український Ан-225 з реєстраційним номером UR-82060. Новина вже неабияк занепокоїла російську сторону, тим більше що про кількість та види наданих озброєнь Кремлю повідомляти ніхто не збирається.

Жодних офіційних заяв з приводу отримання танків Києвом в Україні не надавали. Навіть якщо припустити, що Прага продає або надає безкоштовно Києву лише техніку радянських зразків, це неабияка допомога українцям. Адже з Росією як в кількості так і якості озброєнь Україні наразі тягатися важко.

Слід також зазначити наступне. Виходячи з можливостей українського ВПК, а також кількості бронетехніки, Київ навряд у Праги купує танки. Це або дарунок, або продаж за символічну ціну.

Нагадаємо, що керівництво НАТО та ЄС роз’язало країнам-учасницям руки для постачання озброєнь Україні задля захисту від російської агресії. Особливо турбує Кремль вірогідність постачання новітньої високоточної зброї, що суттєво ускладнить становище російсько-терористичних військ на Донбасі.

За певними даними дещо з такоє зброї було доставлено в Україну ще в 2014 році. При цьому варто зазначити, що той обсяг і різноманіття високоточної зброї, котрі Київ потребує щоб зробити неможливою подальшу агресію Москви, можуть надати лише Сполучені Штати.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh