Авторські статтіНовини

Єрусалимські вчені знайшли унікальні фрески

 

Археологи єрусалимського університету змогли знайти унікальні фрески. Вони відносяться до періоду, коли цією територією володіла Римська імперія.

Фрески, в основній своїй частині, складаються з геометричних і рослинних мотивів. Вчені вважають, що предки використовували їх з метою прикрасити свої будинки. Цінні знахідки виявили у Ціпорі, яка вважається основним єврейським центром у період панування Візантії та Риму. Під час розкопок на території Галілеї археологи і раніше знаходили підтвердження присутності в ній римлян, але фрески виявлені вперше.

Цілісну картину фресок археологам довелося збирати з сотень знайдених уламків. Припускають, таким шедевром стародавні жителі хотіли виділити будівлю, яка має для них особливе суспільне значення. Під час розкопок на його території знайшли кілька розташованих під землею сховищ. Деякі з них, вважають, використовувалися як водні резервуари.
Ціпорі, яке має римську назву Діокесарія, а грецьку – Сепфоріс, розташоване неподалік від Назарета. Зараз це місце використовується в Ізраїлі в якості національного парку та археологічного пам’ятника.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

20 + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.