Авторські статтіДуховне

Єпископи Євросоюзу пропонують діалог про зміни в ЄС

«(Пере)осмислити Європу» – таку тему матиме зустріч на високому рівні між представниками Церкви та політичними діячами Європейського Союзу з нагоди 60-ї річниці підписання Римських угод, що започаткували Європейський Союз. Зустріч, у якій візьме участь Папа Франциск, проходитиме у Ватикані від 27 до 29 жовтня 2017 року. Її організували Святий Престол та Комісія Єпископатів Європейського Союзу.

У комюніке згадана Комісія повідомляє, що мета зустрічі полягає у сприянні конструктивному аналізові основних проблем, що стоять перед європейською спільнотою. Зібрання буде проходити у незвичній для зустрічей такого рівня формі: замість конференції організатори обрали форму діалогу, аби полегшити відкриту та невимушену дискусію між представниками різних географічних, культурних, релігійних та мовних контекстів, намагаючись втілити в життя гасло ЄС: «Єдність у різноманітності».

«Бажаючи працювати на користь спільного добра та поставити людську гідність у центрі державної політики, – йдеться в комюніке, – учасники намагатимуться шукати нові способи залучення всіх суб’єктів у суспільстві з їхніми відповідними релігійними або політичними обов’язками».

«Після двох смертоносних світових конфліктів, – читаємо далі у заяві європейських єпископів, – Європа несе відповідальність за усвідомлення своєї ролі щодо світу та своїх громадян, шукаючи шляхи для активного залучення чоловіків і жінок нашого часу. Власне, мета зустрічі “(Пере)осмислення Європи” полягає у підтримці цього процесу самоусвідомлення».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.