Єпископи Євросоюзу пропонують діалог про зміни в ЄС

«(Пере)осмислити Європу» – таку тему матиме зустріч на високому рівні між представниками Церкви та політичними діячами Європейського Союзу з нагоди 60-ї річниці підписання Римських угод, що започаткували Європейський Союз. Зустріч, у якій візьме участь Папа Франциск, проходитиме у Ватикані від 27 до 29 жовтня 2017 року. Її організували Святий Престол та Комісія Єпископатів Європейського Союзу.

У комюніке згадана Комісія повідомляє, що мета зустрічі полягає у сприянні конструктивному аналізові основних проблем, що стоять перед європейською спільнотою. Зібрання буде проходити у незвичній для зустрічей такого рівня формі: замість конференції організатори обрали форму діалогу, аби полегшити відкриту та невимушену дискусію між представниками різних географічних, культурних, релігійних та мовних контекстів, намагаючись втілити в життя гасло ЄС: «Єдність у різноманітності».

«Бажаючи працювати на користь спільного добра та поставити людську гідність у центрі державної політики, – йдеться в комюніке, – учасники намагатимуться шукати нові способи залучення всіх суб’єктів у суспільстві з їхніми відповідними релігійними або політичними обов’язками».

«Після двох смертоносних світових конфліктів, – читаємо далі у заяві європейських єпископів, – Європа несе відповідальність за усвідомлення своєї ролі щодо світу та своїх громадян, шукаючи шляхи для активного залучення чоловіків і жінок нашого часу. Власне, мета зустрічі “(Пере)осмислення Європи” полягає у підтримці цього процесу самоусвідомлення».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh