Єпископи Індії за вивчення священних книг різних релігій у школах

Єпископи Індії домагаються того, щоб діти у всіх публічних школах країни мали можливість відвідувати заняття про різні релігії, а не лише про індуїзм. Проіндуїстична урядова Індійська Народна Партія роздумує над можливістю впровадити у всіх школах обов’язкове вивчення Бгаґавадґіти – основної священної книги індуїстичної традиції.

У 2014 році таку ідею почали розглядати після перемоги прем’єра Нарендри Моді. У штатах Харіана і Раджастан деякі представники місцевої влади вже оголосили про впровадження такої програми.

Однак, речник місцевого католицького єпископату о. Жанпракаш Топно зазначив, що найкращим вирішенням могло б стати об’єднання у шкільній програмі священних текстів всіх релігій. Отець підкреслив, що «в демократії не можна промувати однієї релігії, бо це не було б добре». На його думку, впровадження вивчення лише однієї обов’язкової святої книги порушить світський характер держави, а «вивчення у школах різних священних книг спричиниться до зміцнення інтеграції, миру і гармонії в країні».

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh