Духовне

Єпископи Америки, Європи та Південної Африки для Святої Землі

Від 14 до 19 січня 2017 року проходитиме традиційна зустріч Координаційної Ради допомоги Святій Землі. Перед початком зустрічі, 12 і 13 січня, деякі делегати Ради відвідають християнську громаду палестинського міста Газа.

До Координаційної Ради, що була заснована в 90-ті роки з ініціативи Святого Престолу, входять єпископи з різних країн Європи, Північної Америки та Південної Африки.

Перший день зустрічі буде присвячений ситуації християнських мігрантів і біженців в Ізраїлі. Того ж дня 13 єпископів Ради відслужать так звану «Святу Месу Народів», в якій візьмуть участь різні національні громади Ізраїлю. Пополудні того ж дня учасники зустрічі відвідають Душпастирський центр для мігрантів. Наступними днями члени Координаційної Ради допомоги Святій Землі відвідають Вифлеєм, Геброн та Східний Єрусалим, де обговорять питання п’ятдесятирічної окупації та актуальний стан діалогу між ізраїльтянами та палестинцями. Єпископи також мають на меті відвідати різні католицькі парафії поблизу Вифлеєму, зустрітися з місцевими єпископами Святої Землі, з викладачами та студентами Вифлеємського Університету та керівниками благодійних католицьких організацій.

Передостанній день зустрічі, 18 січня, буде повністю присвячений екуменічному діалогові. З цієї нагоди християнські провідники Святої Землі зустрінуться на молитві в англіканському катедральному соборі Святого Юрія в Єрусалимі.

Джерело: Радіо Ватикан

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України