Авторські статтіНовини

Єпископат Англії та Уельсу про невідкладність реформи пенітенціарної системи

Уряд Великобританії повинен подвоїти свої зусилля у здійсненні реформи пенітенціарної системи – цього вимагають єпископи Англії і Уельсу в заяві, поширеній після того, як британське Міністерство юстиції 26 січня 2017 р., оприлюднило рапорт про випадки самогубства в тюрмах. Згідно з даними рапорту, минулого року кількість самогубств за ґратами сягнула найвищого рівня. Було зареєстровано 119 самогубств, 34784 випадки навмисного самоушкодження і 25049 випадки нападів і насильства.

Монсеньйор Річард Мот, єпископ Арундела і Брайтона, координатор тюремних капеланів, назвав ці цифри “шокуючими і неприйнятними” та підкреслив, що причиною цих випадків є брак персоналу та переповненість тюрем. Минулого року в країні тисячі тюремних працівників виступили з протестами, критикуючи стан безпеки та охорони здоров’я в тюрмах, а в багатьох в’язницях відбулися серйозні заворушення.

«Сьогоднішні дані про самогубства і випадки навмисного самоушкодження у тюрмах шокують, – написав єпископ Мот. – Кожна смерть є трагедією як для самої людини, її сім’ї, так і для тюремного персоналу, що намагається допомогти. Дозволити, щоб наші в’язниці дійшли до такого стану – це неприйнятно. Переповненість і нестача персоналу є основними факторами такого становища. Це необхідно вирішувати терміново. Ми повинні забезпечити належний і необхідний догляд для тих, хто в нашій пенітенціарній системі має проблеми з психічним здоров’ям».

Преосвященний Річард Мот процитував письменника Достоєвського, який писав, що ступінь цивілізації в суспільстві можна судити за станом в’язниць. «Вирішення цієї ситуації – це відповідальність усіх нас, – написав на завершення єпископ. – Ми знову закликаємо уряд якомога швидше впроваджувати свою програму реформ щодо наших в’язниць. У той же час, через наших відданих капеланів і волонтерів, Церква й надалі надаватиме підтримку вразливим ув’язненим, співпрацюючи з урядом та керівництвом наших в’язниць».

Джерело: Радіо Ватикан

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України