Авторські статтіНовини

Єпископ Йосиф Мілян відвідав військові госпіталі Києва

7 грудня 2016 року Преосвященний Владика Йосиф Мілян, Єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ у супроводі медичного капелана о. Віталія Воєци відвідав два військових госпіталі Києва: Центральний клінічний госпіталь Державної прикордонної служби України та Національний військово-медичний клінічний центр «Головний вйськовий клінічний госпіталь».

Зазначимо, що даний візит проходив в рамках співпраці Української Греко-Католицької Церкви з даними госпіталями, в яких з духовною опікою вже близько трьох років трудяться військово-медичні капелани о. Віталій Воєца, та о. Євген Чернюк.

Відвідини розпочалися з Центрального клінічного госпіталю Державної прикордонної служби України. Владика спершу провів зустріч з медичним персоналом госпіталю на чолі з начальником госпіталю полковником медичної служби Войтенко Світланою. Опісля Владика відвідав хворих прикордонників, та працівників медичного закладу.

Наступним об’єктом відвідин став Національний військово-медичний клінічний центр «Головний військовий клінічний госпіталь», в якому Єпископ відвідав поранених захисників України та ознайомився з історією закладу. Архиєрей також провів зустріч з начальником відділу по роботі з особовим складом, полковником Пєровим Геннадієм та начальником оперативно-медичного управління, полковником Лашином Олександром.

Окрім цього Владика передав бійцям подарунки надані БФ «Карітас-Київ», та особисто спілкувався з Героями України, яких запевнив у молитві за їх швидке одужання. Цього дня загалом було відвідано духовенством близько 150 пацієнтів згаданих медичних закладах.

Джерело: ugcc.kiev.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh