Єльський нейробіолог покинув науку, щоб стати католицьким священиком

Так багато ми чуємо про «війни» між наукою і вірою! Хайме Мальдонадо-Авілес вивчав неврологічні причини наркоманії та депресії в пост-докторантурі в Єлі, запитуючи себе: «Чи це справді те, чого Бог хоче від мене?»

Це, звісно, не означає, що неврологія не важлива. Мальдонадо-Авілес присвятив життя її вивченню, але зрештою почав відчувати, що Бога має інші плани для нього.

«Інтуїція підказувала, що я, можливо, покликаний служити по-іншому, – розповів Мальдонадо-Авілес «Washington Post». – І це траплялося часто».

«Я не раз запитував себе, чи не шкодуватиму в 90 років, перед самою смертю, роздумуючи: “Може, я мав піти до семінарії?”»

У 2014 році Мальдонадо-Авілес залишив перспективну кар’єру вченого та вступив до Католицького університету Америки. Навчання в семінарії триває 6 років, тепер він на третьому курсі, і, звісно, нема жодної гарантії, що дотриває до кінця й насправді стане священиком. «Мальдонадо-Авілес достатньо обережний, він говорить, що ще не впевнений, чи неодмінно стане священиком, – розповідає «Washington Post». – Навчання в семінарії – це частина процесу розпізнання покликання».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh