Єдиний кандидат від опозиції в 223-му окрузі Юрій Левченко подав документи в ЦВК

17 жовтня 2013 року керівник Аналітичної служби Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Юрій Левченко подав документи в Центральну виборчу комісію на реєстрацію кандидатом у народні депутати України у 223-му виборчому окрузі (Шевченківський район столиці).

“Ми розуміємо, що для влади ці вибори дуже важливі: їм потрібно показати, що вони в Києві мають хоч якусь підтримку. Тому найлегше для них було б мене не зареєструвати. Але одразу хотілося б нагати Центральній виборчій комісії, що документи, які ми сьогодні подали, по-суті тотожні минулорічним, згідно з якими мене вже було зареєстровано. Тому будь-які маніпуляції будуть очевидні”, – прокоментував Юрій Левченко.


Нагадаємо, що напередодні на XXVII З’їзді ВО “Свобода” Юрія Левченка було офіційно висунуто кандидатом у народні депутати України у 223-му виборчому окрузі Києва. Слід зазначити, що кандидатуру свободівця підтримала також решта опозиційних сил – партії “Батьківщина” та “УДАР”. Отже, Юрій Левченко буде єдиним кандидатом у цьому окрузі від об’єднаних опозиційних сил.

Також у новоствореному Уряді національної альтернативи, який було представлено на з’їзді “Свободи”, Юрія Левченка призначено на посаду віце-прем’єра з питань економічної політики та міністра фінансів.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh