Єдиний сліпо-глухий католицький священик у світі завітає до України

На запрошення Центру душпастиртва осіб з вадами слуху “Надія” УГКЦ з 9 по 12 травня в Україні буде перебувати отець Кирило Аксельрод. Це є знаний і єдиний в світі сліпо-глухий священик, духівник, що належить до Чину Найсвятішого Ізбавителя, і проживає в Лондоні.

Отець Кирило приїде на презентацію українського перекладу своєї книги-автобіографії “І починається подорож”, а також для участі в зустрічах із різними колами людей у Церкві.

Отець Кирило Аксельрод народився глухим у єврейській сім’ї в Південній Африці, перейшов на католицизм і став католицьким священиком. Втративши зір через синдром Ашера, незважаючи на свою глухоту, священик невпинно працював, щоб допомогти інвалідам і був натхненням для багатьох. Він відомий своєю працею  для спільнот глухих і сліпо-глухих людей у всьому світі, особливо в Південній Африці, Китаї і Сполученому Королівстві.

В 2014 р. був удостоєний звання офіцера Ордену Британської Імперії за вагомий внесок у служінні для осіб з спеціальними потребами і  допомозі  інвалідам.

Зустрічі і презентації відбуватимуться в Українському католицькому університеті.

о. Олег Лазуркевич,
директор Центру душпастирства
осіб з вадами слуху “Надія” УГКЦ

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh