Авторські статті

Януковичу немає куди подітися – народ припер до стінки

На переконання народного депутата України Олександра Сича, в діях режиму Януковича превалює інстинкт самозбереження, а не свідоме прагнення пошуку суспільно-політичного компромісу з метою мирного врегулювання конфлікту. “Діватися нікуди – народ уже припер до стінки”, – заявив свободівець 28 січня в етері телеканалу “ТВі” у програмі “Сьогодні про головне”.

“Жодною мірою не тішу себе ілюзіями. Наша партія не тішить себе ілюзіями”, – наголосив він. В умовах, коли держава функціонує в авторитарній системі, посилити людину із замашками диктатора ще й такими “драконівськими законами”, що їх у антиконституційний спосіб ухвалили “регіонали” 16 січня, на думку Олександра Сича, означало б кинути державу у вир жорсткого тоталітаризму.

Скасування законів у свою чергу дозволило закласти передумови для припинення ескалації конфлікту.

“Коли ми говоримо про те, що депутати Верховної Ради одностайно голосували з деяких питань, то декому хотілося б вважати, що це є порозумінням політичних еліт. Насправді ж, я вважаю, що це є інстинктом самозбереження нинішньої владної еліти, діючого режиму загалом. Діватися нікуди – народ уже припер до стінки!” – підкреслив Олександр Сич.

Разом з тим, на думку свободівця, повернення до Конституції 2004 року автоматично не вирішить усі існуючі проблеми. “Проблема полягає у необхідности вибудовування тої системи стримувань і противаг, яка характеризує демократичне суспільство. Питання в тому, щоби ніхто не міг узурпувати владу так, як вона узурпована зараз”, – зазначив народний депутат.

“Ми чекаємо того, що у середу кожен, хто сидить у сесійній залі, поводитиме себе як громадянин України, а не сателіт сусідньої держави, перш за все дбатиме про силу, могутність власної країни, долю своїх дітей. А отже, ухвалюватиме ті рішення й закони, які потрібні для набуття стану цивілізованости нашої держави”, – наголосив Олександр Сич.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.