Авторські статті

Янукович ховається на горі Афон

Побіжний президент України Віктор Янукович переніс інфаркт і зараз знаходиться на горі Афон в Македонії. Лідери опозиції знають , де перебуває Янукович , але їм вигідно це поки приховувати.

Про це пише журналіст Михайло Мищишин на своїй сторінці в Facebook.

За словами Міщишин, політики, які прийшли до влади через евроМайдан, знають про хворобу четвертого президента, але продовжують створювати йому імідж зрадника. Його соратники під тиском заявляють про те, що Янукович «зрадив міліцію, «Беркут», членів Партії регіонів», – пише журналіст.

Так вже зробив глава фракції ПР у Верховній Раді Олександр Єфремов і один із спікерів парламенту Михайло Чечетов. Мищишин відзначає, що навіть віце -прем’єр і начальник виборчого штабу Віктора Федоровича Сергій Тігіпко дзвонив Януковичу, але “Не додзвонився”.

Його будинок (резиденція «Межигір’я»), а також вдома його близьких і вищих чиновників України захоплені і розорені, пише журналіст. Віддаються гонінням і їх союзники по колишньої правлячої коаліції – депутати від КПУ. Захоплений і пограбований будинок лідера комуністів Петра Симоненко, пише Мищишин.

Журналіст висловив думку, що кримінальні справи, які були відкриті відносно Януковича в.о. президента Олександром Турчиновим та в.о. міністра МВС України Арсеном Аваковим, – незаконні.

Мищишин прогнозує якнайшвидше повернення Віктора Януковича в Україну.

Цю інформацію навряд чи варто сприймати як істину в останній інстанції, всього лише – думка.

Джерело: Власті.нет

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України