Новини

«Якщо Київ не зламається, за місяць-півтора Кремль змінить свою політику з гніву на небачену милість», – політолог

«На даному етапі блефують дві сторони – Україна і Росія. Ми спостерігаємо змагання м’язів: у кого вони більші та переконливіші. Тому дуже складно передбачити як себе поведуть сторони після підписання угоди з ЄС або з МС», – таку думку в коментарі «Погляду» висловив політолог «Першої рейтингової системи» Михайло Басараб.

Чи протримається наш гарант ще???

За його словами, російська влада зараз залякує та використовує агресію, тому ми почуємо ще не одні погрози.

«Путіна зараз цікавить не так вступ України до Митного Союзу, як недопущення підписання далекосяжних угод між Україною та ЄС. Головне – не допустити зближення України та Європи. А вступить Україна до МС чи ні, для Росії це не суть важливо. Будучи поза Європою, Україна приречена грати за правилами Москви», – вважає Михайло Басараб.

Водночас, на переконання політолога, якщо Київ не зламається і буде впевнено йти до підписання угоди про асоціацію з ЄС, то за кілька тижнів до Вільнюського саміту Кремль змінить свою політику з гніву на милість.

«Зараз бачимо батіг, а вже ближче до моменту підписання угоди, з’являться і пряники. Аби Україна не підписала угод з ЄС, Путін ще буде обіцяти золоті гори», – додав Михайло Басараб.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Микола Азаров нещодавно заявив, що Україна вибере із угод Митного союзу те, що для неї найперспективніше. Водночас, радник президента РФ із питань розвитку інтеграції в рамках Митного союзу Сергій Глазьєв раніше висловив впевненість, що у випадку підписання Україною угоди про Асоціацію з ЄС Росія позбавить її навіть статусу спостерігача і ні про ніяку співпрацю мова йти не може. російський уряд зараз залякує та використовує агресію, можливо, ми почуємо ще інші погрози.

Новий Погляд.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.