Авторські статті

Якщо хтось думає що ми за крок до Європи, то ні, ви помиляєтесь!

“Хочеш в Європу – підніми свою ж*пу” – звучало в часи мирного Євромайдану, і правильно казали. Думаєш як ми підпишемо асоціацію з ЄС ми в ЄС…ні, це всього асоціація, а не вступ.

Думаєш як вступимо в ЄС станемо Європою? Знову ні..бо Європа має початися з тебе. Так-так саме з тебе, людини, по той бік екрану.

Хочеш жити як в Європі? Не сміти на вулиці, донеси той папірець до смітника. Мало смітників, бо мало державних коштів? Купи пластмасове відро і постав у вигляді смітника, влаштуй суботник, запроси друзів, зроби своє місто чистим. Хочеш в Європу? Не жалійся на політиків, які нічого не роблять, а сам спробуй щось зробити. Не можеш потерпіти змін та покращень? Йди в політику саме зараз. Не подобається, що твою думку не враховують? Збери однодумців і її врахують.

Хочеш гідної влади, обери її, а не продавай свій голос на виборах, як вже одного разу таке багато хто зробив. Хочеш високої зарплати та гідної пенсії? Чесно плати податки, гарно навчайся та віддано працюй на власне благо та на благо держави.

Вступимо в ЄС – потрібно буде вивчити багато чужих мов, підемо в Росії на повідку – забудемо свою. Крим тримайся, Рівне та вся країна з тобою!

Єдина країна!

Единая страна!

http://vk.com/znak_na

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Абсолютно со всем согласна,нужно начинать перемены с себя и тогда наша страна и отношение к ней тоже изменится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.