Авторські статті

Якнайшвидше має бути оголошено дострокові вибори Президента

“Те, що відбувалося вчора в Україні, сколихнуло світ. Загинула сотня мирних протестувальників, увесь світ побачив, як снайпери буквально на замовлення вбивали мирних, неозброєних людей. Ця трагедія буде вічним соромом і ганьбою для режиму Януковича. Тому нині в парламенті маємо пройнятися надзвичайно великою відповідальністю, аби законодавчо врегулювати цю жахливу ситуацію в Україні” – заявив 21 лютого 2014 року під час засідання парламенту голова фракції ВО “Свобода” Олег Тягнибок.

Очільник націоналістів наголосив, що парламент зараз має взяти на себе відповідальність і домогтися покарання усіх, хто вбивав протестувальників, звільнити та реабілітувати усіх затриманих учасників протестів, розпочати конституційну реформу. Також має бути оголошено дострокові вибори Президента.

“Українське суспільство має отримати відповідь на запитання щодо покарання винних у масових убивствах людей у середмісті української столиці. Громада має почути не про закон про амністію – забудьте це слово, бо амністія стосується винних, злочинців. Має йтися про реабілітацію, про звільнення від кримінальної відповідальности всіх учасників акцій протестів.

Що стосується конституційної реформи, треба негайно – сьогодні, найпізніше завтра – проголосувати за повернення до Конституції 2004 року і розпочати реформу! І найголовніше – якнайшвидше має бути оголошено про дострокові вибори Президента”, – заявив Олег Тягнибок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України