Які ворота вибрати – автоматичні чи звичайні?

Якщо театр починається з вішалки, то будинок або присадибна ділянка починається з огорожі і воріт. Ворота – це власне і є проріз для проходу та проїзду в будь-які огорожі, через який ми потрапляємо на територію двору. І тут виникає дуже важливий момент, пов’язаний із зручністю проїзду. Які ворота вибрати? Про відмінності і нюанси читачам розповідають експерти.

Конструкція звичайних воріт добре знайома всім – проста, досить надійна, але дуже некомфортна для водія. Під’їхавши до свого будинку, вам доведеться зупинитися метра за два до воріт, вийти з машини, відкрити важкі стулки воріт вручну, якимось чином закріпити їх, щоб при пориві вітру вони не вдарили по машині, і тільки тоді заїхати у двір. Після того, як ви заїдете на територію вашої ділянки, необхідно вчинити дії у зворотному порядку – вийти з машини, закрити по черзі стулки і замкнути ворота на навісний замок або засув.

Загалом, справа не дуже проста, і так кілька разів на день. Особливо неприємні відчуття виникають в негоду, а також восени і взимку: вийти з теплої машини на дощ, сніг чи вітер – сумнівне задоволення. Існує ще одна неприємна проблема – коли випадає сніг, місце перед воротами необхідно розчистити, інакше вони просто не відкриються і тоді вас з ранку перед роботою очікує незапланована розминка.

Отже, звичайні ворота при всій їх простоті створюють масу проблем для своїх господарів. На щастя, технічний прогрес не стоїть на місці, і сьогодні існують зручні та надійні автоматичні ворота.

Автоматичні ворота являють собою рухливу конструкцію, огороджувальний проріз плоту або стіни.  Ви можете переглянути ворота автоматические по ссылке “http://www.kz.all.biz/vorota-avtomaticheskie-garazhnye-bgg1079561” – там ви знайдете велику кількість конструкцій на вибір. Дана автоматична конструкція обладнана блоком управління і електроприводом, що дозволяє за допомогою пульта дистанційного керування відкривати і закривати ворота. Під’їхавши до воріт, натиснувши кнопку на пульті – ворота відкрилися. Заїхав у двір, натиснув кнопку – ворота закрилися.

Сучасні автоматичні ворота можуть бути відкривними і відкатними. Конструкція відкривних воріт є традиційною – ворота складаються з двох стулок, які відкриваються. Однак ці ворота забезпечені електроприводом, що дозволяє дистанційно керувати відкриттям і закриттям воріт, не виходячи з машини.

Якщо простір біля воріт обмежений, то встановлюють відкатні ворота, які представляють собою опору і полотно, від’їжджають убік за допомогою роликової системи. Відкатні автоматичні ворота встановлюють з внутрішньої сторони двору, у відкритому стані вони звільняють повністю весь проїзд і не обмежують рух автомобіля.

Автоматичні ворота мають цілий ряд переваг перед звичайними воротами. У першу чергу це зручність і комфорт для господарів, надійність конструкції, висока міцність, привабливий і сучасний зовнішній вигляд, простота в експлуатації, швидкість і безшумність відкривання, довговічність. Автоматичні відкатні ворота однаково легко відкриваються і влітку, і взимку і не вимагають прибирання снігу перед воротами.

Андрій Задорожний, експерт з встановлення автоматичних воріт, м.Суми

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 + sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh