Техно

Які розетки краще ставити в квартирі?

Вибираючи розетки, для установки в квартирі, будинку або офісі, найголовніше стежте, щоб вони були безпечними і зручними в експлуатації. При цьому їх зовнішній вигляд – зовнішній вигляд, будь-то форма, колір, матеріали виготовлення, які не настільки важливі, хоча часто, якісні електричні розетки хороші з усіх боків.

За двома цими простими термінами – безпека і зручність експлуатації, криється маса характеристик, які впливають на обидва ці пункту, якісь безпосередньо, а якісь побічно. Так, наприклад, простота установки – монтажу розетки, безпосередньо не пов’язана з безпекою, але при цьому, чим складніше і незручно буде процес підключення механізму, тим більша ймовірність помилки, що може викликати масу порушень в роботі розетки. Великий вибір розеток пропонує магазин Elektrikua. На сторінках інтернет-сайту elektrikua.com.ua ви можете придбати розетки виробника viko carmen, які характеризуються високою якістю, довговічністю, зручністю монтування та ергономічністю. Товари інтернет-магазин доставляє за допомогою служб доставки по всій території України.

Установка і підключення розетки

По-справжньому гарна розетка та, яка після установки про себе вам ніяк не нагадує. Думаю, мене зрозуміють багато власників квартир в новобудовах. Забудовники, часто, економлячи на всьому, ставлять найпростіші електроустановочні вироби в своїх будинках, причому навіть в «елітних». Доходить до того, що просто увіткнути електричну вилку в розетку буває дуже важко.

Неякісні розетки і вимикачі з новобудовах

Будь-які електроустановочні вироби, а зокрема розетки і вимикачі, мають ряд загальних показників – характеристик, які ви можете побачити на ціннику, упаковці, в описі товару. Здавалося б, що тут складного, досить вибрати моделі розеток з потрібними характеристиками і мінімальною ціною – купити і встановити.

На жаль, ці показники не в повній мірі відображають реальний стан справ. Найчастіше розетки можуть бути ідентичними за характеристиками, але абсолютно відрізнятися за споживчими якостями. У них можуть істотно відрізнятися якість і матеріали виготовлення, технологія виробництва, застосовані інженерні рішення і багато іншого.

Тому, щоб правильно вибрати розетки, для установки в квартирі або будинку, розглядати їх я раджу з двох сторін:

  • В першу чергу, перевірити за вказаними характеристиками, чи підходить дана розетка до ваших умов експлуатації
  • Потім, розглянути її на власні очі, в живу, повертати в руках, протестувати

В цілому, така проста методика, дозволить вам практично безпомилково вибрати кращий варіант розеток для себе із загальної маси, при цьому вам не потрібно буде вивчати докладні специфікації всіх моделей або відгуки в інтернеті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України