Які розетки краще ставити в квартирі?

Вибираючи розетки, для установки в квартирі, будинку або офісі, найголовніше стежте, щоб вони були безпечними і зручними в експлуатації. При цьому їх зовнішній вигляд – зовнішній вигляд, будь-то форма, колір, матеріали виготовлення, які не настільки важливі, хоча часто, якісні електричні розетки хороші з усіх боків.

За двома цими простими термінами – безпека і зручність експлуатації, криється маса характеристик, які впливають на обидва ці пункту, якісь безпосередньо, а якісь побічно. Так, наприклад, простота установки – монтажу розетки, безпосередньо не пов’язана з безпекою, але при цьому, чим складніше і незручно буде процес підключення механізму, тим більша ймовірність помилки, що може викликати масу порушень в роботі розетки. Великий вибір розеток пропонує магазин Elektrikua. На сторінках інтернет-сайту elektrikua.com.ua ви можете придбати розетки виробника viko carmen, які характеризуються високою якістю, довговічністю, зручністю монтування та ергономічністю. Товари інтернет-магазин доставляє за допомогою служб доставки по всій території України.

Установка і підключення розетки

По-справжньому гарна розетка та, яка після установки про себе вам ніяк не нагадує. Думаю, мене зрозуміють багато власників квартир в новобудовах. Забудовники, часто, економлячи на всьому, ставлять найпростіші електроустановочні вироби в своїх будинках, причому навіть в «елітних». Доходить до того, що просто увіткнути електричну вилку в розетку буває дуже важко.

Неякісні розетки і вимикачі з новобудовах

Будь-які електроустановочні вироби, а зокрема розетки і вимикачі, мають ряд загальних показників – характеристик, які ви можете побачити на ціннику, упаковці, в описі товару. Здавалося б, що тут складного, досить вибрати моделі розеток з потрібними характеристиками і мінімальною ціною – купити і встановити.

На жаль, ці показники не в повній мірі відображають реальний стан справ. Найчастіше розетки можуть бути ідентичними за характеристиками, але абсолютно відрізнятися за споживчими якостями. У них можуть істотно відрізнятися якість і матеріали виготовлення, технологія виробництва, застосовані інженерні рішення і багато іншого.

Тому, щоб правильно вибрати розетки, для установки в квартирі або будинку, розглядати їх я раджу з двох сторін:

  • В першу чергу, перевірити за вказаними характеристиками, чи підходить дана розетка до ваших умов експлуатації
  • Потім, розглянути її на власні очі, в живу, повертати в руках, протестувати

В цілому, така проста методика, дозволить вам практично безпомилково вибрати кращий варіант розеток для себе із загальної маси, при цьому вам не потрібно буде вивчати докладні специфікації всіх моделей або відгуки в інтернеті.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four + 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh