Війна РФ проти України

Які наслідки після понтів і фотосесій в зоні АТО. Фото

   Трохи про “власну” безпеку і людські дурості.

Дорогі бійці читають мою сторіночку, впевнений що більшість з вас не допускає таких ляпів, але моя рекомендація – відстежите що б подібним не бавилися ваші бойові товариші, тому що цим вони піддають смертельній небезпеці не тільки себе а й увесь підрозділ.

Для наочності викладаю невелику фотодобірку, яка показує чим загрожують понти і фотосесії з геомітками. Для скептиків, можу уявити й інші приклади.
У тому що відстежити по тегу і накрити артилерією простіше простого, не сумнівайтеся, провірено.

Коментар містера “Х” (якого я навмисно знеособив а так же видалив назву географічних точок) – “Про які броніки і каски може йти мова …. засуньте їх собі глибше …..”, порадив би йому застосувати до себе ж , так як гріш-ціна його браваді й геройству, коли подібні йому “герої” заради понтів, ризикують життями товаришів.

Хочу так само звернутися до військового командування і до відповідних служб, які відповідають за безпеку – чому по даному напрямку не ведеться робота. Я не прихильник заборони мобільних телефонів, так як вони за часту єдиний засіб зв’язку з взаємодіючими підрозділами і рідними які чекають і переживають за бійців. Слід регламентувати використання мобільних телефонів і проводити відповідну роз’яснювальну роботу серед військовослужбовців.

Джерело: Агрессия России против Украины

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.