Життя

Як зберегти свої гроші

1Постійні коливання курсу національної валюти змушують людей, що мають власні заощадження, задуматися про те, як захистити свої гроші від інфляції. Якщо ви не знаєте, куди інвестувати фінансові кошти, краще звернутися за допомогою до фахівців. Сподіваємося, що зібрані в даній статті поради експертів, допоможуть вам знайти відповідь на питання, як зберегти гроші в 2016 році і пережити важкі часи з мінімальними втратами.

Порада – Банківський депозит

Перед тим як внести гроші на депозитний рахунок, потрібно уважно вивчити рейтинг надійності банків-це можна зробити тут: https://maanimo.com/rates/banks, а потім уже зробити свій вибір на користь тієї, чи іншої установи.

Коли людина починає розглядати різні варіанти, де краще зберегти гроші, найперше, що спадає йому в голову – банківський депозит. Цей спосіб прекрасно підходить для громадян, які не прагнуть збільшити свій капітал, а просто намагаються врятувати його від інфляції.  У середньому, відсоток по гривневих банківських депозитах складає 13-23%, тобто процентні виплати перекривають знецінення грошей. Якщо ви замислюєтеся, як краще зберегти гроші, слід знати, що банківський депозитний вклад – це досить сумнівна «подушка безпеки», оскільки якщо виникне необхідність терміново зняти кошти з рахунку, ви втратите відсотки, що набігли. Особливо це стосується доларових депозитів, з яким банки розлучаються неохоче. Якщо ви вважаєте, що рахунок в банку – це найкращий спосіб, як зберегти гроші в 2016 році, розподіліть свій капітал по різним фінансово-кредитним організаціям таким чином, щоб розмір одного вкладу не перевищував 200 тисяч гривень. Згідно із законом така сума вважається застрахованою, тому ви зможете повернути свої гроші, навіть в тому випадку, якщо банк збанкрутує. . Бажано, щоб співвласником обраної вами фінансової установи була держава. Навряд чи уряд допустить, щоб такий банк розорився. Представляємо список банків, де краще зберегти гроші під час кризи:

1 Національний Банк України

2 Приватбанк

3 Райффайзен Банк Аваль

4 Альфа-Банк

5 ОТП Банк
Депозитний рахунок в таких банках – це найпростіший і найнадійніший спосіб, як зберегти гроші під час кризи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України