Новини

Як вибрати весільний торт?

Весілля – це найголовніший день в житті молодої сім’ї. Для того, щоб торжество стало для нареченої і нареченого особливим, необхідно продумати все, навіть найнезначніші деталі свята. Весільний торт – стане головним атрибутом в завершенні свята, незабутнім штрихом, який залишить масу позитивних емоцій, як для молодих, так і для гостей.

Як же вибрати весільний торт?

Для цього необхідно врахувати кілька важливих факторів, таких як, начинка, вага, зовнішній вигляд і доставка. Почнемо по порядку.

Начинка.

Інтренет-магазин Nika sweet-shop пропонує на весільні торти великий вибір начинок на будь-який смак. Рекомендуємо звернути увагу на більш легкий десерт, такий як торт “Весільний”, цьому є кілька причин. По-перше, це класична начинка, яка припаде до смаку всім гостям, незалежно від віку і статі. По-друге, він легкий, тобто візуально торт буде об’ємніше, що відразу додасть зовнішньому вигляду ще більшу урочистість. По-третє, можна експериментувати з начинкою, поєднуючи улюблений бісквіт з улюбленими фруктами / ягодами. Це дуже зручно при багатоярусних тортах, і дозволить догодити смакам всіх запрошених гостей.

Вага.

З розміром десерту визначитися досить просто. В першу чергу потрібно знати точну кількість гостей. Далі вибрати начинку. Зовнішній об’ємний вид 1кг у кожної начинки різний, якісь “легше”, якісь “важчі”. Відповідно, для “легких” начинок ми виходимо з розрахунку 150гр / чол, для начинок “важчі” 180гр / чол. Далі все просто, передбачувана кількість гостей множимо на 150-180гр і отримуємо необхідну вагу. Тепер про те, як визначити кількість ярусів. З точною кількістю ярусів визначаємося виходячи з побажання молодят. Уявімо середні показники: 1 ярус – до 3 кг, 2 яруси – 3-5кг, 3 яруси – 5-9кг, 4 яруси – 9-13кг, 5 ярусів – 13-20кг і більше.

Зовнішній вигляд.

Мабудь, це найцікавіше при виборі весільного торта, адже саме “картинка” викликає перший захват, коли в залі з’являється шедевр кондитерського мистецтва, і, потім залишається в пам’яті гостей і камері фотографа. Вибір весільного декору необмежений фантазією молодят. Він може грунтуватися на тематиці торжества, кольоровій гамі, перегукуватися з оформленням банкетного залу або букетом нареченої … варіантів маса. До кожного замовлення ми ставимося індивідуально, обговорюємо з молодими деталі, даємо поради і намагаємося врахувати всі побажання, щоб святковий торт виявився саме таким, як його хочуть бачити молодята. Якщо у молодят виникають труднощі з вибором декору, адже не професіоналу складно уявити кінцевий результат візуально, ми пропонуємо послугу “макет торта”. Що це таке? На основі побажань молодих, ми малюємо макет торта з деталями декору. В ході обговорення, вносимо корективи і отримуємо візуальну картинку Вашого “торта мрії”. Це дуже зручно, для тематичних весіль або, коли молоді хочуть підійти нестандартно до вибору весільного торта і здивувати гостей.

Доставка.

При замовленні від 5 кг у нас діє акція, доставка по місту безкоштовно. Торти з вагою понад 8 кг, як правило, збираємо на місці свята, щоб в процесі транспортування не пошкодити зовнішній вигляд, адже високі торти дуже вибагливі в дорозі. Ми обов’язково враховуємо вага і поверхневість торта, і максимально дбайливо доставляємо кондитерське творіння, щоб зовнішній вигляд порадував молодих і гостей. Час доставки завжди узгоджуємо. Воно, звичайно, вечірнє і збігається з початком банкету. На місці свята обов’язково стежимо за тим, щоб персонал закладу надав прохолодне місце, де торт буде чекати “свого часу”.

Джерело матеріалу – інтернет-магазин sweet-shop.kiev.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України