Здоров'я

Як вибрати тіні для брів?

Зараз на піку популярності натуральний макіяж, який виглядає так, ніби його й немає зовсім. І все актуальнішими стають тіні для брів відгуки, про які можна зустріти на будь-якому жіночому форумі. Ще пару років тому ми про них навіть не чули, а сьогодні кожен виробник косметики пропонує свій набір для макіяжу брів. За якими критеріями вибрати найбільш підходящий для себе? Давайте розбиратися. Чому саме тіні?

Тіні для брів

Ми звикли підфарбовувати брови олівцем, чому ж тепер варто вибрати новий продукт? На це є свої причини:

  • Тіні роблять відтінок брів більш насиченим, при цьому не перевантажуючи особа надмірно яскравими фарбами;
  • М’яка текстура тіней дозволяє робити більш плавні лінії;
  • Підводячи брови олівцем, легко перестаратися, зробити їх надмірно химерними, помітно намальованими. Тіні лише підкреслюють природну форму і підсилюють колір;
  • Ось, який часто входить в палетку, фіксує пудровую текстуру тіней;
    Тіні при вмілому використанні створюють відчуття абсолютної натуральності, так що навколишні можуть навіть і не здогадуватися, що ваші брови підфарбовані. Головне – правильно підібрати відтінок, форму брів і навчитися акуратно наносити новий засіб. І не бійтеся, що тіні займуть багато місця в косметичці – це набір компактний і мініатюрний.

З воском Це, мабуть, найпоширеніший варіант: тіні і віск. Перший засіб додає потрібний відтінок, друге закріплює результат і укладає волоски. Набір компактний, складається всього з двох палеток: з воском і тінями.

З щіточкою, пензликом аплікатором Різні виробники вкладають в свої набори різні інструменти: поролонові аплікатори, пензлики зі скошеним краєм і щіточки для розчісування брів. Найзручніше – пензлик і щіточка. Поролонові інструменти практично марні.

Хайлайтер в наборі Багато запитають, а навіщо взагалі потрібен хайлайтер для брів? Це дуже корисна річ: якщо нанести його в невеликій кількості над бровою і під неї, він створить контраст з основним кольором брови і виділить її, зробивши ще яскравіше. До того ж хайлайтер допоможе зробити контури більш чіткими.

Багатобарвна палетка У такі тіні для брів включають кілька відтінків. Це дозволяє створювати різні образи, наприклад, вранці зробити класичний макіяж, а до вечора посилити колір брів темнішими тінями. Але якщо ви плануєте користуватися тільки одним відтінком, не варто купувати набір компактний багатобарвний.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України