Здоров'я

Як вибрати спальний мішок за допомогою RedPoint

Форма спальних мішків

Кокон – має трапецієподібну форму (в районі плеча вони ширші, в ногах – уже) і добре зберігає тепло. Більшість спальних мішків, призначених для низьких температур, має таку форму. Однак у порівнянні з ковдрами, такі спальники менш зручні.

Ковдра – має прямокутну форму (однакова ширина по всій довжині) і більш зручний, ніж кокон. Спальник-ковдра можна розстебнути і використовувати як підстилку чи ковдру. Однак такі спальники гірше утримують тепло і, відповідно, погано підходять для низьких температур.

Великий вибір спальних мішків різних форм ви можете знайти на сторінці інтернет-магазину RedPoint https://redpoint.ua/. Спальні мішки Red Point відповідають європейському стандарту EN13537. Великий асортимент моделей забезпечує можливість придбання товару, який буде використовуватися в різних умовах експлуатації. Мішки спроектовані таким способом, щоб зменшити вагу і максимально забезпечити збереження тепла.

Спальні мішки та їх призначення

Кемпінговий – використовується для вилазок на природу, пікніків, нескладних походів і тому подібних заходів при сприятливій погоді. В основному має форму ковдри. Досить важкий.

Трекінговий  – універсальний варіант, розрахований на період з весни до осені. Призначений для тривалих піших або велосипедних походів. Має невелику вагу (до 3 кг). Іноді зустрічаються чисто зимові і чисто літні моделі.

Екстремальний – застосовується в суворих погодних умовах (зимові експедиції, високогірні сходження і т.д.) і розрахований на негативну температуру. Такі спальники оснащуються капюшонами, утеплювачами блискавок і іншими пристроями, що забезпечують максимальну теплоізоляцію.

Види спальних мішків

Універсальний – розрахований на габарити дорослої людини. До цього виду відносяться більшість спальників.

Дитячий – відрізняється від універсального меншими розмірами. У деяких моделях можна регулювати довжину, щоб дитина могла користуватися спальником кілька років.

Важливо: якщо для теплої пори року дитині підійде і дорослий спальний мішок, то в холодну погоду слід підбирати спеціальний дитячий мішок.

Жіночий – відрізняється від універсального додатковим утепленням в окремих місцях, зовнішнім виглядом і більш низькими температурами комфорту, так як жіночий організм більш чутливий до холоду, ніж чоловічий.

Які наповнювачі спальних мішків

Пух – володіє відмінними теплоізоляційними властивостями і добре відновлює свою форму після стискання (для цього додають перо). Однак в разі потрапляння вологи, пух втрачає свої властивості і може навіть згнити. Ще один недолік – довго сохне. Не придатний для жаркого і вологого клімату. Широко використовується для виготовлення екстремальних спальників.

Важливо: на маркуванні співвідношення пух / перо в основному відповідає 80/20.

Синтетика – більш дешевий і практичний варіант. При цьому, існує безліч синтетичних наповнювачів, що відрізняються один від одного властивостями і ціною.

Комбінований (пух / синтетика) – компромісний варіант між двома попередніми варіантами, що поєднує в собі теплоізоляційні властивості пуху і практичність синтетики.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України