вибираємо спальний мішок

Як вибрати спальний мішок за допомогою RedPoint

Форма спальних мішків

Кокон – має трапецієподібну форму (в районі плеча вони ширші, в ногах – уже) і добре зберігає тепло. Більшість спальних мішків, призначених для низьких температур, має таку форму. Однак у порівнянні з ковдрами, такі спальники менш зручні.

Ковдра – має прямокутну форму (однакова ширина по всій довжині) і більш зручний, ніж кокон. Спальник-ковдра можна розстебнути і використовувати як підстилку чи ковдру. Однак такі спальники гірше утримують тепло і, відповідно, погано підходять для низьких температур.

Великий вибір спальних мішків різних форм ви можете знайти на сторінці інтернет-магазину RedPoint https://redpoint.ua/. Спальні мішки Red Point відповідають європейському стандарту EN13537. Великий асортимент моделей забезпечує можливість придбання товару, який буде використовуватися в різних умовах експлуатації. Мішки спроектовані таким способом, щоб зменшити вагу і максимально забезпечити збереження тепла.

Спальні мішки та їх призначення

Кемпінговий – використовується для вилазок на природу, пікніків, нескладних походів і тому подібних заходів при сприятливій погоді. В основному має форму ковдри. Досить важкий.

Трекінговий  – універсальний варіант, розрахований на період з весни до осені. Призначений для тривалих піших або велосипедних походів. Має невелику вагу (до 3 кг). Іноді зустрічаються чисто зимові і чисто літні моделі.

Екстремальний – застосовується в суворих погодних умовах (зимові експедиції, високогірні сходження і т.д.) і розрахований на негативну температуру. Такі спальники оснащуються капюшонами, утеплювачами блискавок і іншими пристроями, що забезпечують максимальну теплоізоляцію.

Види спальних мішків

Універсальний – розрахований на габарити дорослої людини. До цього виду відносяться більшість спальників.

Дитячий – відрізняється від універсального меншими розмірами. У деяких моделях можна регулювати довжину, щоб дитина могла користуватися спальником кілька років.

Важливо: якщо для теплої пори року дитині підійде і дорослий спальний мішок, то в холодну погоду слід підбирати спеціальний дитячий мішок.

Жіночий – відрізняється від універсального додатковим утепленням в окремих місцях, зовнішнім виглядом і більш низькими температурами комфорту, так як жіночий організм більш чутливий до холоду, ніж чоловічий.

Які наповнювачі спальних мішків

Пух – володіє відмінними теплоізоляційними властивостями і добре відновлює свою форму після стискання (для цього додають перо). Однак в разі потрапляння вологи, пух втрачає свої властивості і може навіть згнити. Ще один недолік – довго сохне. Не придатний для жаркого і вологого клімату. Широко використовується для виготовлення екстремальних спальників.

Важливо: на маркуванні співвідношення пух / перо в основному відповідає 80/20.

Синтетика – більш дешевий і практичний варіант. При цьому, існує безліч синтетичних наповнювачів, що відрізняються один від одного властивостями і ціною.

Комбінований (пух / синтетика) – компромісний варіант між двома попередніми варіантами, що поєднує в собі теплоізоляційні властивості пуху і практичність синтетики.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh