Техно

Як вибрати Smart TV приставку

Smart TV приставку
Smart TV приставку

Питанням, яку вибрати приставку для телевізора задається кожен, кого перестає влаштовувати якість кабельного телебачення. Незважаючи на досить вузьку спеціалізацію, вибір таких пристроїв дуже великий. Це можуть бути і стікери, і бокси, з антеною або без, різних форм і таких самих різних розмірів, але найголовніша відмінність – в ціні. Іменуються такі пристрої міні ПК андроїд приставкою зважаючи на те, що тут встановлений мініатюрний комп’ютер з ОС Андроїд. Якщо ж ви вже вибрали конкретну марку, наприклад, mini m8s ii купить на сайті  http://alfabox.com.ua.

Відкриємо страшний секрет – насправді всі Smart ТВ приставки розробляються на базі процесора Rockchip і дуже рідко – на Allwinner і Amlogic, при тому, що всі друковані плати однакові. Відмінність полягає тільки в корпусі і в бренді. Часто можна зустріти абсолютно однакові зовні приставки, які відрізняються один від одного найменуванням компанії виробника. “Начинка” таких приставок теж ідентична. І хоча у вузьких колах таке “запозичення” називають цитуванням, найчастіше мова йде про відвертий плагіат чи спільному виробництві.

Яку приставку вибрати – технічні параметри.

У першу чергу варто звертати увагу на процесор – оптимально, якщо він двоядерний, наприклад, Rockchip RK3066, або чотириядерний Rockchip RK3288 або RK3188, Amlogic S802, 802b, 802-h.

Якщо плануєте придбати приставку для перегляду відео HD 720p – в якості HD 720 пікселів, підійде Smart ТБ приставка з двоядерним процесором. Але якщо ви плануєте дивитися відео формату HD 1080р – якість HD 1080 рядків та/або грати в досить потужні ігри, знадобиться приставка вже на базі чотириядерного процесора. І хоча ще поки передчасно говорити про якість 4К, все ж, якщо мова йде про перегляд такого відео, вибір однозначний – приставки на базі процесора Rockchip RK3288.

Для деяких користувачів велике значення має форм-фактор. Це питання особистих уподобань, який ніяк не пов’язаний з якістю і технічної складової приставки. Це можуть бути стікери або бокс за аналогією з медаплеером. Краще вибирати із зовнішньою антеною, завдяки якій практично не буває розривів і забезпечено високу якість прийому Wi-Fi сигналу.

Роль грає і внутрішня пам’ять приставки. Мінімальні вимоги на сьогоднішній день – оперативна пам’ять 1GB RAM і 8 флеш пам’яті. При меншому об’ємі оперативної пам’яті приставка просто буде пригальмовувати навіть при середньому навантаженні, а менший обсяг флеш-пам’яті не дасть можливості встановити нормальні важкі ігри і програми.

Дуже часто виробники пропонують вбудовану в приставку камеру. На суб’єктивний погляд автора статті, їй користуватися не зовсім зручно. найкраще для цих цілей підходить знімна, куплена окремо.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України