Авторські статті

Як вибрати обручку з білого золота?

Віддавна обручки – це символ любові, вірності та родинного союзу. Варто задуматися над тим, яким ви хочете бачити цей дорогоцінний аксесуар. Адже кільце буде з вами кожен день, як нагадування про важливий і хвилюючому день вступу в шлюб.
Не всі знають, що сам обряд заручення з’явився ще в Стародавньому Римі. Просте металеве кільце, подароване нареченим в день заручин батькам нареченої, символізувало можливість майбутнього чоловіка утримувати обраницю і підтверджувала взяті ним зобов’язання. Ця церемонія не була схожа на сучасний обмін кільцями, але вважалася важливіше самого весілля.

Відомо, що наприкінці II століття нашої ери подружжя почало обмінюватися бронзовими кільцями, в III столітті золотими і лише в IV столітті саме обручка стало невід’ємним атрибутом одруження.

Католики носили кільце на безіменному пальці лівої руки, православні – на правій. Вважається, що через безіменний палець проходить до серця вена любові. Завдяки цьому повір’ю, традиція носіння кілець на певному пальці збереглася і до наших днів.

Зараз все більше молодих пар воліють оригінальні дизайнерські: кільця з діамантами, складним орнаментом або ексклюзивної гравіюванням. Яке вибрати? Вирішувати лише вам.

Класичні кільця

Хто сказав, що класика – це нудно? Вибирайте кільця з білого, жовтого, рожевого золота або платини. Проста прикраса буде гармоніювати з будь-яким стилем одягу і не втратить своєї актуальності з роками.

Комбіновані кільця

Кільця з поєднанням різних металів, завжди виглядають ошатно і виграшно. Комбінація білого золота з червоним – яскраве і ошатне рішення для сучасної пари. Підбирайте кільця на власний смак і тоді вже точно не помилитеся!

“Крутяться” кільця

За типом їх також можна віднести до комбінованих, однак що складається з декількох, динамічно скріплених один з одним частин. Виглядає це так, ніби одне кільце певного кольору обертається в іншому, контрастному за кольором кільці. Найчастіше такий обручальний аксесуар прикрашається діамантами або гравіруванням.

Сполучені кільця

Ці, популярні нині, кільця своєю появою зобов’язані французькому письменнику та режисеру Жану Кокто. Однак прославилися завдяки Луї-Франсуа Картьє, який в 1924 році створив їх за задумом письменника. Обручка складається з декількох, переплетених один з одним кілець. що розділити їх неможливо. Вони символізують абсолютну любов і міцні сімейні узи. Офіційна назва потрійних кілець Cartier – Trinity. Так само, відомі подвійні, чотирьох і пятишарові кільця в різному виконанні.

Кільця c великим каменем

Все-таки тут мова йде про жіночому варіанті кільця, чоловіче – завжди більш стримане. Однак якщо хочеться придбати кільця-близнюки з великим каменем, то і тут дизайнери знайдуть що вам запропонувати. Як правило, в обручках один великий камінь – це діамант, що символізує достаток і благополуччя.

Кільця з розсипом каменів

Не менш виграшно і стильно виглядають кільця, посипані безліччю каменів. Багато відомих у всьому світі бренди «обсипають» прикраси саме діамантами. З такими кільцями сімейна пара не залишиться без уваги і захоплених поглядів. Безперечно, це іскристе твір мистецтв приковує погляд!

Кільця з кольоровими каменями

Сучасне і досить нове віяння моди – прикрашати обручки дорогоцінними каменями різних кольорів: червоного, синього, жовтого і навіть чорного. Це може бути один крупний або кілька невеликих каменів. Сапфіри, топази і смарагди в білому золоті або платині виглядають найбільш виграшно і нарядно.

Некласичні кільця

Ще один тип кільця, що народився в наш час і наступний за модою. Тут фантазія дизайнерів обмежена лише дорогоцінними видами металів або каменів. Основна увага приділяється деталям: плетінню, різьбі, орнаментам, різним додатковим елементам. Сміливо вибирайте таке кільце, і воно прикрасить будь повсякденний наряд.

Також знахідкою вважається ексклюзивні  кольца из белого золота Diamond Gallery , на яких лазером вирізається зображення звукової доріжки, із записаним аудіо-посланням. Ми з дуржиною придбали

Ще одне фантазійне обручку придумано для справжніх автолюбителів американською компанією Brian Bergeron Designs, які пропонують Diamond Gallery. Тут на самому кільці нанесена фактура автомобільної покришки в зменшеному варіанті.

Варто згадати про те, що будь-яке кільце може бути прикрашене ексклюзивним гравіюванням з датою весілля, ім’ям чоловіка або дружини, і навіть клятвами любові і вірності.

Візьміть на замітку популярні гравіювання:

SPONDEO (латинь) Обіцяю!
AMA (латинь) Люби!
TOTUS TUUS (латинь) Весь Твій
SEMPER UNA (латинь) Завжди єдині
QUESTO CI FA UNA (італ.) Так вони стають єдині
AMOR LOS UNE (ісп.) Любов робить їх єдиними
IMPOSSIBLE A DENOUER (фр.) Неможливо розв’язати
BONUM FACTUM! (латинь) На благо і щастя!
SAUNS DE PARTAIR (фр.) Моя любов неподільна, вона лише для тебе
ALL YOU NEED IS LOVE (англ.) Усе, що тобі потрібно – це любов

Прикраси – це відображення ваших пристрастей і смаків, тому не бійтеся експериментів, вибирайте те, що більше подобається. Пам’ятайте, що які б кільця ви не вибрали, головне – це серйозне і щире бажання двох люблячих сердець скріпити союз узами шлюбу.

Чи плануєте ви весілля чи, може, вирішили придбати обручки до річниці шлюбу? Які кільця сподобалися саме вам?

Дописувач : Вадим Нуфрій, м.Луцьк.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.