Новини

Як вибрати ломбард ювелірних виробів

Кількість ломбардів в нашій країні за останнє десятиліття збільшувалося небаченими темпами. Люди оцінили можливість швидко і без купи довідок отримати в ломбарді позику під заставу своїх цінних речей. У зв’язку зі зростаючим попитом на послугу з’явилися розгалужені мережі ломбардів, що мають філії у всіх великих містах України.

kak-otkryt-svojj-lombard-02Найбільш широке поширення одержали ювелірні ломбарди, що легко пояснити. Прикраси з дорогоцінних металів знайдуться в переважній більшості сімей, тоді як цінні хутра або свіжі автомобілі (їх приймають спеціалізовані ломбарди) зустрічаються значно рідше. Які ж вироби приймають в ювелірних ломбардах, і наскільки вигідно туди звертатися?

У більшості ломбардів, що спеціалізуються на предметах з дорогоцінних металів, приймають найрізноманітніші вироби із золота, срібла або платини. Ломбард Деньги номер один вам запропонує різні варіанти застави. На сайті ломбарду в розділі “Кредит под залог Киев” ви можете прочитати інформацію, як отримати кредит, на яких умовах. Також ви можете звернутися до спеціаліста ломбарду. Це можуть бути столові прилади, оклади ікон, інтер’єрні речі або ювелірні прикраси. Останній вид застави найбільш популярний, так що ломбарди подібного типу часто називають «ломбардами прикрас».

Пропоновані до застави вироби можуть не мати на собі заводського клейма або проби, наявність товарного вигляду також не обов’язково. Тим не менше, існують і обмеження. У ломбарді не приймуть привезені з копальні самородки або срібні клеми з старого радіоприймача, шматок гірської породи з вкрапленнями аметисту або жменю власноруч видобутого перлів.

Іншими словами, не підходять в якості застави будь виробничо-технічні деталі та необроблені коштовні камені. Не займаються тут і скуповуванням державних нагород. Так що дідусеві ордени і медалі, якщо вже виникне така необхідність, краще запропонувати нумізматам.

Якщо ви вирішили отримати в ломбарді гроші під заставу своїх прикрас йди інших виробів з дорогоцінних металів, проведіть попередньо невеликий аналіз ринку. Адреси ломбардів легко знаходяться в інтернеті, і кожен ломбард саратов представляє всю істотну інформацію. У першу чергу зверніть увагу на ціни ломбарду. У різних ломбардах вартість золота може істотно відрізнятися. Правда, якщо ви хочете здати срібло, то слід цілеспрямовано дивитися ціну на срібло в ломбарді.

У кожному ломбарді ціна за грам золота встановлюється відповідно до внутрішнього прейскурантом організації, і навіть неістотна різниця в ціні може виявитися значущим чинником в тому випадку, якщо ви збираєтеся здавати великий обсяг прикрас. Але в ломбарді ціна за грам срібла або золота – не єдине, що впливає на вигідність позики.

Відсотки в ломбарді також відіграють чималу роль у формуванні обший привабливості позички. За користування позикою ломбард нараховує відсотки. І після закінчення терміну позики треба буде повернути як суму позики, так і відсотки за його використання.

Тому при виборі закладу варто враховувати не тільки ціни ломбарду, а й ті відсотки, які доведеться сплатити. З цих двох доданків складається підсумкова сума.

Ще один важливий момент – можливість перекредиту. Бувають ситуації, коли дорогу серцю річ не хочеться залишати в ломбарді, а грошей для її викупу в потрібний момент немає. У багатьох ломбардах існує послуга продовження терміну позички, звичайно рішення про це приймає відповідальний менеджер установи.

І останнє, на що є сенс звернути увагу, коли вибір вже зроблено – обстановка в самому ломбарді. Не соромтеся дізнатися у співробітника, як здійснюється захист зданих на зберігання виробів. У сучасних ломбардах повинні бути встановлені високотехнологічні системи безпеки, що забезпечують повне збереження предметів застави.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.