Техно

Як вибрати компанію для перевезення вантажів

При всьому різноманітті пропозицій на ринку вантажних перевезень зупинити свій вибір на якійсь одній компанії іноді буває досить складно. І якщо у Вас немає надійних постачальників, які вже не один раз якісно і в строк організовували перевезення в Україні, то виявити критерії, за якими слід робити вибір, потрібно вже зараз.

Як не дивно, ціна в даному випадку не грає вирішальної ролі. Оскільки сам процес транспортування досить складний і вимагає величезної підготовчої роботи, то звертатися краще до тих компаніями, які вже давно працюють на ринку і можуть запропонувати максимальний рівень сервісу. А ось що саме в цей сервіс в компанії DHL включається – пропонуємо розглянути детальніше.

Доглянути за вантажем в дорозі? Завжди будь ласка!

Компанія-перевізник, яка відноситься до своєї роботи з усією серйозністю і дорожить своїми клієнтами, ніколи не відправить Ваш вантаж без супроводу. Причина такого детального ставлення до клієнта відома і зрозуміла – тільки перевірений і надійний перевізник, який мандрує разом з вантажем, може бути гарантією того, щоб той доїде в цілості й схоронності. Знову ж таки, ця людина може по шляху від Вашого імені вирішувати всі виникаючі з вантажем проблеми. Саме тому в штаті відповідальної компанії в обов’язковому порядку є експедитори, які супроводжують вантаж протягом усього шляху слідування, а також охоронці, які відповідають за його збереження.

Звичайно, не можна заявляти, що подібна ситуація не позначається на вартості транспортування, однак якщо Ви дійсно перевозите щось особливо цінне, то тут краще розщедритися і дотримуватися правила про те, що скупий платить двічі. В іншому випадку можна втратити все.

Вантаж завантажити і розвантажити? Компанія DHL готова негайно

Бажано, щоб компанія, яка надає послуги по залізничних перевезеннях в Україні, могла в той же самий час надавати послуги вантажників, які будуть займатися вантажно-розвантажувальними роботами. Це було б дуже зручно для замовника, оскільки позбавило б останнього від необхідності додатково наймати вантажників для цих цілей, а також шукати транспорт для доставки вантажів. І якби справа стосувалася тільки того міста, в якому знаходиться вантаж замовника, все було б набагато простіше, а от домовитися з порядними фірмами в іншому місті вже набагато складніше.

Звичайно, якщо мова йде про вантаж, вага якого не перевищує 100 кг, тоді це питання не настільки важливе. Однак, якщо вага товару, що відправляється значна, а тому вирішити питання навантаження і розвантаження власними силами неможливо, – звертайтеся до перевізника DHL. Дуже часто в своєму автомобільному парку у них знайдеться ще й парочку кранів або більш простих автоматичних навантажувачів, з якими дані процеси пройдуть кілька швидше, про що ви можете знайти інформацію на сторінці.

Надійно закріпити вантаж? Звичайно ж, зробимо!

Дуже часто, коли мова йде про доставку довгомірних або великовагових вантажів, у замовника немає іншої альтернативи, окрім як звернутися до послуг залізниці. Особливо це стає актуальним, якщо треба доставити спецтехніку або металопрокат, будівельні конструкції або ємності для харчової промисловості. В цьому випадку, не варто забувати про те, що такий вантаж потребує додаткової фіксації.

Так що, коли Ви замовляєте залізничні перевезення з України, не забудьте уточнити, чи зможуть співробітники компанії розробити детальну схему кріплення Вашого вантажу, чи згодні вони самостійно за додаткову оплату або в рамках укладеного договору закріпити вантаж належним чином, а також забезпечити безпеку деяких особливо цінних і тендітних елементів.

Крім того, необхідно просити представника перевізника оформити залізничні накладні, а по прибуттю товару в пункт призначення – вся необхідна документація. Враховуйте при цьому, що платити потрібно за кожну накладну, так що по можливості мінімізуйте їх кількість. При цьому стабільно високого попиту домагаються ті компанії, які надають можливість зберігання відправляються і доставлених по ж / д дорозі товарів на своєму складі протягом декількох днів, поки замовник не зможе їх звідти вивезти.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України