Як вибрати книги, для дітей початківців вивчати англійську мову?

Займаючись англійським з малюками ми не можемо обійтися без книг. Книги англійською можуть захопити дитину і створити інтерес до мови. Книги розширюють словниковий запас і знайомлять з граматичними формами. Читаючи книги дітям англійською ми демонструємо, що і для батьків англійська теж важлива і цікава.

Але які книжки потрібно вибрати дітям, які тільки починати вивчати мову. В цьому вам допоможуть консультанти магазину Аконіт. Книжковий магазин пропонує бангато навчальних посібників для вивчення англійською дитиною. Придбати книги Аконит ви можете з доставкою по Україні.  Якщо вибрати дуже складні або нецікаві книги – то дитина швидко втратить інтерес.Для того, щоб скласти базовий набір, я рекомендую 5 типів книг, всередині яких вже можна підібрати конкретні книги виходячи з інтересів, бюджету та наявності книг в магазинах.

Книжки-іграшки

Книжки типу Touch and Feel призначені для зовсім малюків, але якісно зроблені книги будуть цікаві і Тоддлери і навіть дошкільнятам. Наприклад серія Baby’s very first play books видавництва Usborne. Вони дуже щільні, барвисті, їх приємно розглядати і чіпати. Хіба ви не такі дорогі, але теж гідні є у видавництва Ladybird і Dorling Kindersley. У цих книжках дуже мало тексту, але цього цілком достатньо для початку.

Книжки-відкривачки

Lift-the-Flap

Книги Lift-the-Flap – по суті теж іграшки, але в них уже вже більше тексту і як правило є сюжет. Є наприклад серія Peep inside від Usborne або ще 2 класичні книжки для дітей або Dear Zoo і Where is Spot?

Книжки-картинка, книжки-словники

the big book of words and pictures usborne

Діти люблять розглядати картинки, а ще люблять коли по цих картинок розповідають історії. За допомогою таких книг можна поступово поповнювати словниковий запас і грати в «находілки».

Ось наприклад, кілька таких книг, але є і багато інших.

Перші історії

І нарешті, коли у дитини з’явився інтерес до книг англійською, коли дитина вже знає слова, можна починати читати сюжетні книги. У таких книгах все ще має бути мало тексту, багато красивих ілюстрації і, звичайно, цікавий сюжет.

Вибір таких книг дуже великий. Багато є у Yakaboo , і є серед книг про Peppa Pig.

Варто звернути увагу на книги з повторюваними словами, як наприклад все книги з серії Brown Bear What Do You See. За допомогою таких книг дитина легко запам’ятовує конструкції.

Ну і звичайно книги можна не тільки читати – з ними можна грати і творити.

Activity & Sticker books добрі не тільки тим, що це весело, але і тим, що їх можна підлаштовувати під дитину і рівень володіння мовою.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh