Як вибрати книги, для дітей початківців вивчати англійську мову?

Займаючись англійським з малюками ми не можемо обійтися без книг. Книги англійською можуть захопити дитину і створити інтерес до мови. Книги розширюють словниковий запас і знайомлять з граматичними формами. Читаючи книги дітям англійською ми демонструємо, що і для батьків англійська теж важлива і цікава.

Але які книжки потрібно вибрати дітям, які тільки починати вивчати мову. В цьому вам допоможуть консультанти магазину Аконіт. Книжковий магазин пропонує бангато навчальних посібників для вивчення англійською дитиною. Придбати книги Аконит ви можете з доставкою по Україні.  Якщо вибрати дуже складні або нецікаві книги – то дитина швидко втратить інтерес.Для того, щоб скласти базовий набір, я рекомендую 5 типів книг, всередині яких вже можна підібрати конкретні книги виходячи з інтересів, бюджету та наявності книг в магазинах.

Книжки-іграшки

Книжки типу Touch and Feel призначені для зовсім малюків, але якісно зроблені книги будуть цікаві і Тоддлери і навіть дошкільнятам. Наприклад серія Baby’s very first play books видавництва Usborne. Вони дуже щільні, барвисті, їх приємно розглядати і чіпати. Хіба ви не такі дорогі, але теж гідні є у видавництва Ladybird і Dorling Kindersley. У цих книжках дуже мало тексту, але цього цілком достатньо для початку.

Книжки-відкривачки

Lift-the-Flap

Книги Lift-the-Flap – по суті теж іграшки, але в них уже вже більше тексту і як правило є сюжет. Є наприклад серія Peep inside від Usborne або ще 2 класичні книжки для дітей або Dear Zoo і Where is Spot?

Книжки-картинка, книжки-словники

the big book of words and pictures usborne

Діти люблять розглядати картинки, а ще люблять коли по цих картинок розповідають історії. За допомогою таких книг можна поступово поповнювати словниковий запас і грати в «находілки».

Ось наприклад, кілька таких книг, але є і багато інших.

Перші історії

І нарешті, коли у дитини з’явився інтерес до книг англійською, коли дитина вже знає слова, можна починати читати сюжетні книги. У таких книгах все ще має бути мало тексту, багато красивих ілюстрації і, звичайно, цікавий сюжет.

Вибір таких книг дуже великий. Багато є у Yakaboo , і є серед книг про Peppa Pig.

Варто звернути увагу на книги з повторюваними словами, як наприклад все книги з серії Brown Bear What Do You See. За допомогою таких книг дитина легко запам’ятовує конструкції.

Ну і звичайно книги можна не тільки читати – з ними можна грати і творити.

Activity & Sticker books добрі не тільки тим, що це весело, але і тим, що їх можна підлаштовувати під дитину і рівень володіння мовою.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

В Одесі делегація прикордонної охорони Естонії ознайомилася з охороною державного кордону України на морі

Іноземні колеги прибули в Україну для подальшого налагодження співпраці з українськими охоронцями кордону та обміну ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh