Техно

Як вибрати хостинг для сайту?

На своєму досвіді я переконався, що вибрати надійний хостинг для сайту це все одно, що надійний фундамент для будинку: поки все добре, його і не помітно, але варто з ним тільки з’явитися проблемам, як хостинг тут же виходить на перший план.

Тому, якщо сайт, навіть найкорисніший, зручний і цікавий, хоче бути ще й популярним, то йому підійде виключно надійний хостинг від авторитетної компанії. Це потрібно усвідомити і запам’ятати.

Купити якісний хостинг можна тільки у перевірених хостерів (також, як і хороший будинок ти зможеш отримати тільки від надійних будівельних компаній). Такі сервіси платного хостингу широко відомі, давно працюють і не стануть тебе обманювати, тому що дорожать своєю репутацією. До того ж, тільки у великих компаній такий безсумнівний плюс, як цілодобова технічна користувачів, що особливо важливо для початківця вебмастера. Такою компанією являється компанія TheHost , яка пропонує надійний платний uahosting. Завдяки напрацюванням, які використовує компанія не перший рік, працівникам вдалося автоматизувати і зробити хостинг більш доступним для клієнтів. У процесі роботи використовується панель управління ISPManager, яка поєднує в собі багату функціональність і простоту управління.

Решта ж, вельми численні, напівлегальні і малозрозумілі хостери, особисто у мене викликають, як мінімум, настороженість. Хоча і пропонують вибір хостингу для сайту за дуже низькими цінами.

Чому викликають спробую пояснити нижче :

1. Якісний хостинг що це? З вищесказаного можна зробити висновок, що якісний хостинг це хостинг, який не помітний в повсякденному функціонуванні сайту. Його роботу можна порівняти з роботою кращих футбольних арбітрів, які мало свистять і втручаються в хід матчу тільки у справі, але при цьому строго стежать за дотриманням правил. Що в результаті робить матч цільним, захоплюючим дух і таким, що запам’ятовується на довгі роки.

2. Хороший хостинг повинен надавати якісні послуги і надійно працювати, не дивлячись на будь-які «критичні» дні. З цього, в свою чергу, випливає, що довіряти свій сайт малозрозумілим хостерам, які з’являються і зникають пачками щороку, при цьому пропонують дешевий хостинг і домени, м’яко кажучи, не розумно. А якщо говорити простіше, то треба бути на всю голову нездоровим, щоб, спокусившись на копійчаний хостинг, розміщувати свій сайт у хостера, який присутній на ринку півроку, але реклама якого (у вигляді партнерських посилань) висить на кожному другому сайті.

Ти ж не станеш знімати кімнату за 500 гривень на місяць в квартирі, в якій твоїми сусідами будуть алкоголіки, наркомани і повії. При цьому майбутнє будинку, в якому знаходиться ця квартира, залежить цілком від того, скільки ще, крім тебе, нормальних людей погодяться жити в цьому «оточенні». А якщо таких людей буде мало, то будинок просто знесуть до чортової матері. І з ймовірністю в 99% тебе про це не попередять і не дадуть навіть забрати свої речі. Я дуже сподіваюся, що фінансова криза «почистить» ринок українського хостингу і залишить тільки дійсно якісних і надійних хостерів. Може бути тоді зменшиться кількість повідомлень на форумах типу «мене кинули: домен зареган не на мене» або «техпідтримка не відповідає і відновлювати сайт з резервної копії не хоче».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

twenty + seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.