Як вибрати хостинг для сайту?

На своєму досвіді я переконався, що вибрати надійний хостинг для сайту це все одно, що надійний фундамент для будинку: поки все добре, його і не помітно, але варто з ним тільки з’явитися проблемам, як хостинг тут же виходить на перший план.

Тому, якщо сайт, навіть найкорисніший, зручний і цікавий, хоче бути ще й популярним, то йому підійде виключно надійний хостинг від авторитетної компанії. Це потрібно усвідомити і запам’ятати.

Купити якісний хостинг можна тільки у перевірених хостерів (також, як і хороший будинок ти зможеш отримати тільки від надійних будівельних компаній). Такі сервіси платного хостингу широко відомі, давно працюють і не стануть тебе обманювати, тому що дорожать своєю репутацією. До того ж, тільки у великих компаній такий безсумнівний плюс, як цілодобова технічна користувачів, що особливо важливо для початківця вебмастера. Такою компанією являється компанія TheHost , яка пропонує надійний платний uahosting. Завдяки напрацюванням, які використовує компанія не перший рік, працівникам вдалося автоматизувати і зробити хостинг більш доступним для клієнтів. У процесі роботи використовується панель управління ISPManager, яка поєднує в собі багату функціональність і простоту управління.

Решта ж, вельми численні, напівлегальні і малозрозумілі хостери, особисто у мене викликають, як мінімум, настороженість. Хоча і пропонують вибір хостингу для сайту за дуже низькими цінами.

Чому викликають спробую пояснити нижче :

1. Якісний хостинг що це? З вищесказаного можна зробити висновок, що якісний хостинг це хостинг, який не помітний в повсякденному функціонуванні сайту. Його роботу можна порівняти з роботою кращих футбольних арбітрів, які мало свистять і втручаються в хід матчу тільки у справі, але при цьому строго стежать за дотриманням правил. Що в результаті робить матч цільним, захоплюючим дух і таким, що запам’ятовується на довгі роки.

2. Хороший хостинг повинен надавати якісні послуги і надійно працювати, не дивлячись на будь-які «критичні» дні. З цього, в свою чергу, випливає, що довіряти свій сайт малозрозумілим хостерам, які з’являються і зникають пачками щороку, при цьому пропонують дешевий хостинг і домени, м’яко кажучи, не розумно. А якщо говорити простіше, то треба бути на всю голову нездоровим, щоб, спокусившись на копійчаний хостинг, розміщувати свій сайт у хостера, який присутній на ринку півроку, але реклама якого (у вигляді партнерських посилань) висить на кожному другому сайті.

Ти ж не станеш знімати кімнату за 500 гривень на місяць в квартирі, в якій твоїми сусідами будуть алкоголіки, наркомани і повії. При цьому майбутнє будинку, в якому знаходиться ця квартира, залежить цілком від того, скільки ще, крім тебе, нормальних людей погодяться жити в цьому «оточенні». А якщо таких людей буде мало, то будинок просто знесуть до чортової матері. І з ймовірністю в 99% тебе про це не попередять і не дадуть навіть забрати свої речі. Я дуже сподіваюся, що фінансова криза «почистить» ринок українського хостингу і залишить тільки дійсно якісних і надійних хостерів. Може бути тоді зменшиться кількість повідомлень на форумах типу «мене кинули: домен зареган не на мене» або «техпідтримка не відповідає і відновлювати сайт з резервної копії не хоче».

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh