Новини

Як вибрати хорошу бізнес літературу?

Почати вести власний бізнес мріють багато. І найчастіше це бажання зводиться до роздумів, вибору сфери діяльності, відкладання на потім і т. д. і т. п. Але поки Ви думаєте, конкуренти діють. Тому потрібно діяти вже сьогодні, а то клієнт піде до інших. Переможцем стає не тільки найбільш розумний, але і рішучий.

книги по бізнесу
книги по бізнесу

Бізнес література неодмінно допоможе розібратися в цьому складному світі підприємництва і жорстких правил бізнесу. Але далеко не всякі бізнес книги якісні та дійсно корисні. Є безліч абсолютно порожніх книг, які збивають з пантелику. Щоб Ви не витрачали свій дорогоцінний час даремно, наведемо кілька порад, як же вибрати і купити хорошу бізнес книгу. Багато таких книг ви можете вибрати на сайті в розділі booklya.ua купить книги по бизнесу. Консультанти зможуть допомогти вам вибрати книжку.

Для цього існує па критеріїв. Для початку треба розуміти, яка книга по бізнесу на конкретному етапі підходить саме Вам. Новачкам буде корисна література з основ підприємництва, де наведено загальні основи бізнесу. Акулам бізнесу знадобляться книги з більш поглибленими темами з конкретної галузі бізнесу.

Якщо Ви все ж не можете визначитися з вибором літератури, зупиніть свій вибір на бестселерах. Адже не дарма ж вони завоювали загальне схвалення і популярність. Як правило, вони адресовані широкому колу читачів.

Тепер зупинимося докладніше на наступних критеріях вибору бізнес літератури:

1. Назва книги. Цю літературу можна поділити на мотиваційну, яка наштовхує на ідеї, розпалює пристрасть до бізнесу; і на професійно-практичну, наповнене конкретними порадами щодо оптимізації бізнесу. Як показує час, друга категорія книг більш дієва.

2. Автор видання. Дізнайтеся якомога більше інформації про автора: хто він, скільки у нього всього книг, якої тематики, чи є у нього свій бізнес. Якщо в автора велика кількість написаних творів, це ще не показник професіоналізму. Буває, прочитаєш одну книги і відпадає всяке бажання читати такі його рукописи. Але є і виключення, коли одна книга краще іншого. Найчастіше книги світових практиків просто не застосовні до нашої середовищі, хоча для області клиентинга і продажів вони цілком можуть підійти.

3. Анотація. З анотації можна дізнатися для якого кола осіб посібник написано: якщо для широкого кола осіб — скоріше всього це ознака великої кількості води. Краще звертатися до вузькоспеціалізованим письменникам і купувати книги роду: стратегія маркетингу для компаній, що торгують милом.

4. Кількість сторінок у книзі. Чим більше листів, тим більше води. Вже краще прочитати пару книжок на одну тему по 100 сторінок, ніж одну 500, до того можна провести порівняння поглядів авторів на бізнес в конкретному контексті.

5. Відгуки. До відгуків варто прислухатися, але не беззастережно. Є категорія людей, яким просто нема чим зайнятися і є велике бажання допомогти комусь і щось нарадити. Але буває, що свій відгук залишить дійсно професіонал, якого вразила література і він не пошкодував часу і слів, щоб подякувати автора і порекомендувати книгу іншим людям. Професіонала легко відрізнити: вони підписуються власним ім’ям, а не сумнівним ніком.

6. Ціна. Професійні автори знають собі ціну. Іноді не варто шкодувати і кілька сотень доларів на книгу, отримана користь буде неоціненна.

7. Видавництво. Якщо видавництво штампує книги як гарячі пиріжки: з маком, капустою, картоплею та повидлом (в нашому випадку жіночі романи, підручники, кулінарія, бізнес література, дитячі казки тощо), не варто витрачати на нього свої гроші. Краще звертатися до видавництв, які друкують лише книги по бізнесу.

Так що не втрачайте часу дарма, займайтеся успішним читанням. Інтернет-магазин книг Booklya в розділі купить бизнес книги пропонує сотні корисних книг по бізнесу, особистого зростання від відомих бізнесменів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.