перегляд фільму з дитиною
перегляд фільму з дитиною

Як вибрати фільм для перегляду з дитиною?

перегляд фільму з дитиною

Сучасні діти дуже швидко ростуть, а прогрес показує те, що діти тягнуться до телевізора, активно використовують комп’ютерні технології вже в самому малому віці. Це абсолютно природно, так як діти оточені навколо інноваційними технологіями: комп’ютерами, смартфонами, планшетами, телевізорами. З самого маленького віку діти знаходяться біля батьків, роблять теж саме, що і вони. Власне, це стосується і перегляду чергового фільму. І навіть, якщо тато або мама дивляться Гра Престолів 5 сезон http://kinogo-hd.net/pro-manyakov/, маленька дитина теж може дивитися в цей час фільм, відповідний для його віку.

Як вибрати фільм для своєї дитини?

У першу чергу необхідно розглянути вік дитини. Так, наприклад, діти до 3-х років не можуть сприймати позитивно негативні емоції. Все те, що пов’язано зі стріляниною, вбивствами, жахами, ні в якому разі не можна давати дивитися дитині, як мінімум, до 5-ти років.

Ідеальний варіант для дитини — це мультфільми. Справа в тому, що в кожному мультфільмі акцент робиться на яскраву привабливу картинку, на веселі звуки і так далі. Діти засвоюють саме візуальну частину, яка знаходиться на вищому рівні. Якщо показувати дітям мультики 90-х або 80-х до 3-х років, це не означає, що вони в майбутньому все життя будуть дивитися тільки це. А от після 3-х — це відмінна можливість показати дитині, дійсно, добрі мультики.

Особливу увагу слід звернути на різні розважальні програми, а також на так звані «самоучки». На даний момент сучасне телебачення пропонує весь спектр послуг, пов’язаних з розвитком маленьких дітей. Для кожної дитини знайдеться що-небудь корисне і розважальне, що дуже важливо.

Яка може бути рекомендація по вибору фільмів/мультфільмів для дітей?

У першу чергу необхідно відзначити, що вибір повинен виходити виходячи з інтересів кожної маленької дитини. Так, наприклад, дівчаткам явно підійде найбільше перегляд принцес, а хлопчикам — мультфільмів про автомобілі («Тачки» наприклад).

Сучасні батьки намагаються «прищепити» бажання своїм дітям дивитися різні казки :

«Мойдодир»;
«Айболить»;
«Муха-Цокотуха»;
«Казка про рибака і рибку».

Це не весь список актуальних і головне — корисних казок про дитину.

Що можна дивитися з маленькими дітьми?

Природно, різні сучасні фільми не можна. Це те, що абсолютно не фільтрується ні єдиним органом влади. Відмінний варіант — це мультфільми/комедії. У них немає дуже сильного психологічного навантаження, у фільмах показують реальне життя простих радянських людей, що в першу чергу буде корисно і для самої дитини.

Вибір фільму для перегляду для своєї дитини — це складно. Все те, що знаходиться навколо дітей, все це розвиває їх, все це будує їх психологію. Якщо є бажання позбавити свою дитину від жахливої психології, в першу чергу слід спробувати захистити її від телебачення.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh