Техно

Як вибрати фільм для перегляду з дитиною?

перегляд фільму з дитиною

Сучасні діти дуже швидко ростуть, а прогрес показує те, що діти тягнуться до телевізора, активно використовують комп’ютерні технології вже в самому малому віці. Це абсолютно природно, так як діти оточені навколо інноваційними технологіями: комп’ютерами, смартфонами, планшетами, телевізорами. З самого маленького віку діти знаходяться біля батьків, роблять теж саме, що і вони. Власне, це стосується і перегляду чергового фільму. І навіть, якщо тато або мама дивляться Гра Престолів 5 сезон http://kinogo-hd.net/pro-manyakov/, маленька дитина теж може дивитися в цей час фільм, відповідний для його віку.

Як вибрати фільм для своєї дитини?

У першу чергу необхідно розглянути вік дитини. Так, наприклад, діти до 3-х років не можуть сприймати позитивно негативні емоції. Все те, що пов’язано зі стріляниною, вбивствами, жахами, ні в якому разі не можна давати дивитися дитині, як мінімум, до 5-ти років.

Ідеальний варіант для дитини — це мультфільми. Справа в тому, що в кожному мультфільмі акцент робиться на яскраву привабливу картинку, на веселі звуки і так далі. Діти засвоюють саме візуальну частину, яка знаходиться на вищому рівні. Якщо показувати дітям мультики 90-х або 80-х до 3-х років, це не означає, що вони в майбутньому все життя будуть дивитися тільки це. А от після 3-х — це відмінна можливість показати дитині, дійсно, добрі мультики.

Особливу увагу слід звернути на різні розважальні програми, а також на так звані «самоучки». На даний момент сучасне телебачення пропонує весь спектр послуг, пов’язаних з розвитком маленьких дітей. Для кожної дитини знайдеться що-небудь корисне і розважальне, що дуже важливо.

Яка може бути рекомендація по вибору фільмів/мультфільмів для дітей?

У першу чергу необхідно відзначити, що вибір повинен виходити виходячи з інтересів кожної маленької дитини. Так, наприклад, дівчаткам явно підійде найбільше перегляд принцес, а хлопчикам — мультфільмів про автомобілі («Тачки» наприклад).

Сучасні батьки намагаються «прищепити» бажання своїм дітям дивитися різні казки :

«Мойдодир»;
«Айболить»;
«Муха-Цокотуха»;
«Казка про рибака і рибку».

Це не весь список актуальних і головне — корисних казок про дитину.

Що можна дивитися з маленькими дітьми?

Природно, різні сучасні фільми не можна. Це те, що абсолютно не фільтрується ні єдиним органом влади. Відмінний варіант — це мультфільми/комедії. У них немає дуже сильного психологічного навантаження, у фільмах показують реальне життя простих радянських людей, що в першу чергу буде корисно і для самої дитини.

Вибір фільму для перегляду для своєї дитини — це складно. Все те, що знаходиться навколо дітей, все це розвиває їх, все це будує їх психологію. Якщо є бажання позбавити свою дитину від жахливої психології, в першу чергу слід спробувати захистити її від телебачення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

four × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.